Огляд акумулятора для HTC Desire S S510e

Огляд акумулятора для HTC Desire S S510e

З розвитком нових технологій і розробкою потужних мобільних гаджетів користування мобільними телефонами вийшло на новий рівень. Разом з цим проблема слабких батарей смартфонів нікуди не поділася, і виробники всіляко намагаються її вирішити. Зараз ми можемо збільшувати термін роботи гаджетів за допомогою універсальної мобільної батареї, постійно носити з собою зарядку або купити акумулятор підвищеної ємності.
Акумуляторна батарея HTC BG32100 призначена для збільшення терміну автономної роботи улюбленого гаджета.  Вона відрізняється стабільністю роботи в будь-яких умовах, компактними розмірами і невеликою вагою. Крім того, акумулятор ідеально справляється зі своїм основним завданням – забезпечує мобільному пристрою пристойний час автономної роботи і повну функціональність. Ємність HTC BG32100 – 1450 мА/год.
Заявлений термін придатності батареї для HTC Desire S S510e становить 3-4 роки. Користуватися пристроєм по закінченню цього періоду можна, однак термін автономної роботи буде дещо меншим.


Особливості


Батареї HTC BG32100 в обов'язковому порядку потрібна перша зарядка. Для цього повністю розряджений акумулятор ставлять в смартфон і проводять зарядку протягом 5-6 годин. Ще один цікавий момент: модель не має так званого «ефекту пам'яті». Це означає, що батарея не втрачає ємність при підзарядці при неповній розрядці.
Експлуатуючи накопичувальний акумулятор HTC BG32100 варто враховувати чинники, що негативно впливають на функціональність та інші експлуатаційні характеристики. Так, виробник вказує, що погано позначається на роботі батареї занадто низькі (-10 °С) і дуже високі (+ 40°С) температури.  Так що взимку на морозі не варто довго розмовляти по телефону, точно так само, як не можна залишати смартфон з батареєю під палючим сонцем.
Як показала практика, на автономність HTC BG32100 впливає ступінь користування телефоном. Додаткові фірмові батареї купуються не просто так, і можна припустити, що користувачі хочуть збільшити термін роботи телефону при активному використанні. Крім основних програм і дзвінків, швидше розряджають батарею і фонові програми: підсвічування, виброфаза, різні віджети, наприклад погода і так далі.  Витрата енергії в даному випадку незначний, але відключивши подібні програми в підсумку, ви забезпечите смартфону додатковий час повноцінної роботи. У цілому з використанням цієї батареї, смартфон пропрацював в активному режимі повний день. Це означає, дзвінки, перегляд відео, фото і, звичайно ж, серфінг в інтернеті.


Технічні характеристики


  • Ємність 1450 mAh
  • Маркування акумулятора HTC BG32100
  • Модель телефону 7 Mozart T8698, A7272 Desire Z, Salsa C510e, Design 4G, Evo Design 4G, Freestyle, Desire S S510e, S710e Incredible S
  • Гарантія 6 місяців
  • Контролер перерозряду так
  • Контролер перезаряду так
  • Контролер короткого замикання так

Додаткова батарея HTC BG32100 створена спеціально для тих, хто звик до комфорту і воліє завжди мати під рукою працездатний гаджет. Акумулятор показав себе з кращого боку – заряджається швидко, повільно розряджається. Невелика вага і компактні розміри дозволяють розмістити батарею в кишеню або сумочку і замінити штатний акумулятор при необхідності.