Огляд чохла для Apple iPad Targus Versavu

Огляд чохла для Apple iPad Targus Versavu

Кожного користувача рано чи пізно відвідує думка про те, як краще захистити свій планшет, уникнувши таким чином різних пошкоджень, потертостей і сколів. Власники iPad Air можуть бути спокійні: їх гаджет уникне всього цього разом з чохлом Targus Versavu. Чохол зроблений у вигляді книжки з обертається підставкою.
Зверху аксесуар покритий поліуретаном і виконаний в 4 кольорах: чорному, синьому, зеленому і фіолетовому. Якості оформлення інші виробники можуть лише позаздрити – кольори насичені, зовнішній вигляд довго залишається новим. Для внутрішньої обробки використовується мікрофібра, а для фіксації гаджета зроблені спеціальні канавки, що фіксують планшет при використанні чохла як підставку.
Всередині Targus Versavu розташований спеціальний пластиковий кожух для надійного закріплення планшета всередині. Для зміни положення iPad Air не потрібно повертати сам гаджет – для цього в кожусі є вбудований шарнір, що дозволяє змінювати планшет з книжкового на альбомний варіант.
Крім збереження зовнішнього вигляду планшета, в чохлі реалізована функція автоматичної активації гаджета при відкиданні кришки. Все це стало можливим завдяки банальному і простого механізму – магнітної верхній кришці. На жаль, чохол досить багато важить і має велику товщину, але ці чинники ніяк не впливають на зовнішній вигляд аксесуара і не надають йому громіздкості.
Чохол Targus Versavu виготовляється з матеріалів вищої якості, а це означає його надійність і довговічність. Завдяки характеристиками поліуретану ви можете не турбується про те, що під час роботи чохол разом з планшетом зісковзне з столу або випаде з рук. Що говорити, аксесуар дозволяє з комфортом використовувати його в дорозі, на природі, та й взагалі де завгодно. Якщо ж так сталося і планшет випав з рук, нічого не буде – чохол згладить падіння і дозволить зберегти пристрій в цілості.
Targus Versavu майже не брудниться, на ньому не видно плям, пилу, зовсім непомітні відбитки пальців. Якщо ж забруднення псує зовнішній вигляд, його легко очистить звичайна серветка. А для перегляду відео, роботи на планшеті і просто установки iPad Air у вертикальне положення, чохол легко трансформується в підставку.Технічні характеристики


  • Країна: Китай
  • Сумісність: Apple iPad Air
  • Розміри: 24х17.5х2.5 см
  • Вага 250 г

Фото