Огляд кардрідера MobileLite Wireless G2 від Kingston

Огляд кардрідера MobileLite Wireless G2 від Kingston

Власники сучасних гаджетів знають те відчуття коли не вистачає вільного місця в пам'яті телефону. Але немає проблеми, яку не можна вирішити і на допомогу в таких випадках приходять карти пам'яті.
Виробники цих аксесуарів примудряються весь час підвищувати планку і створювати більш ємкі карти. Якщо пару років тому, карти пам'яті об'ємом 4-8 Гб вважалися дуже ємні, то зараз користувачі купують флеш накопичувачі з об'ємом 128 або 256 Гб. Що говорити, не так давно світ побачила карта, що вміщає в себе 512 гігабайт інформації!  Але користь від усіх цих карт втрачається без надійного інструменту, який дозволяє переносити інформацію з накопичувача на ПК і одночасно виконувати функції зовнішнього жорсткого диска. Роль такого помічника виконує новий кардрідер Kingston MobileLite Wireless G2.


Зовнішній вигляд


Kingston MobileLite Wireless G2 являє собою портативний апарат, так що його розміри цілком відповідають цьому статусу. Діагональ корпусу – 2,5 дюйма, що дорівнює діагоналі стандартного жорсткого диска. Вага кардрідера склав 171 грам, що дозволяє завжди мати пристрій під рукою.  Гаджет являє собою апарат з вбудованим акумулятором, роз'ємом для карт пам'яті і передавачем Wi-Fi.
Корпус кардрідера пластиковий, з білою глянсовою вставкою. Верхня і нижня кришки оформлені в чорному кольорі з нанесеним поверх покриттям софт-тач. На бічних гранях корпусу знаходяться всі потрібні елементи. Наприклад, світлодіоди у кількості 3 штуки. Завдання першого – інформація про заряд батареї (зелений, якщо більше 50%, жовтий – 25-50%, червоний – менше 25%). Синій світлодіод засвітиться при включенні передавача Wi-Fi. Що стосується третього світлодіода, то він включається після сполучення кардрідера з ПК і активації режиму роутера. На бічних гранях також є клавіша ввімкнення, кнопка reset і роз'єм microUSB для зарядки самого апарату. На лівій грані Kingston MobileLite Wireless G2 знайшлося місце для порту USB і, власне, слоти для установки карт пам'яті.


Синхронізація з гаджетами


Насправді працювати з MobileLite Wireless G2 дуже просто. Для повного взаємодії кардрідера зі смартфонами і планшетами необхідно завантажити спеціальний додаток. Далі від вас буде потрібно включення бездротової мережі на кардрідері, підключення до мережі MLWG2 на телефоні і запуск програми. Меню програми виводить на екран інформацію про файли з карти пам'яті в кардрідері і дані з внутрішньої пам'яті телефону. Інформацію можна сортувати за своїм розсудом.
При картці пам'яті в MobileLite Wireless G2 дані по ній відразу ж відображаються в додатку. Це дуже комфортно, так як пристрій з картою найчастіше використовують для перегляду «важких» фільмів, для яких в планшеті або смартфоні просто не вистачає місця.
Цікавий момент: Wi-Fi в кардрідері дозволяє «розшарити» файли на 8 пристроїв одночасно. Відмінне рішення для великих компаній з різними інтересами, чи не так?
Працює MobileLite Wireless G2 практично з усіма форматами файлів, що означає можливість насолоджуватися улюбленими піснями, фільмами, незалежно від того в MP3/WAV, відео M4V/MP4 це чи ні.
Ще однією корисною функцією, із-за якої користувачі вибирають MobileLite Wireless G2 – режим роутера. По-перше, можна підключити до кардрідеру модем, роздає Wi-Fi. А по-друге, підключаючи апарат по кабелю до ПК прямо, він сам стає модемом.


Автономність


Акумуляторна батарея MobileLite Wireless G2 отримала ємність 4640 мА/год. У теорії цей показник забезпечує 13 годин автономної роботи кардрідера при включеній бездротовій мережі. При безперервному перегляді відео в якості Full HD, пристрій забезпечить автономність в районі 4 годин.


Комплектація

1. Кардрідер MobileLite Wireless G2
2. Кабель USB для зарядки гаджета
3. Перехідник з MicroSD на SD
4. ДокументаціяТехнічні характеристики


  • Роз'єми: USB 2.0, microUSB 2.0, Ethernet, кардрідер SDXC
  • Wi-Fi: 802.11 g/n з підтримкою WPA 2
  • Підтримувані файлові системи: FAT, FAT32, NTFS, exFAT
  • Підтримка платформ: Android, iOS
  • Підтримка форматів: MP3, WAV; M4V, MP4; JPG, TIF; PDF + можливість відкривати файли в сторонніх додатках
  • Комплектація: сам гаджет, кабель USB-microUSB, адаптер SD-microSD
  • Розміри: 129,1х79,1х19,3 мм
  • Вага: 171 гKingston MobileLite Wireless G2 стане вірним супутником тих користувачів, які звикли постійно залишатися на зв'язку, але не мають можливості заряджати гаджети від мережі. Пристрій вдало поєднує в собі відразу кілька функцій: роутера, жорсткого диска, кардрідера, зовнішнього акумулятора. При всьому цьому ціна на нього повністю виправдана і стати власником такого багатофункціонального апарату може кожен бажаючий.

Фото