Огляд карти пам'яті Kingston Ultimate 32GB SDHC Class 10 UHS-I

Огляд карти пам'яті Kingston Ultimate 32GB SDHC Class 10 UHS-I

Сучасні технології вимагають більш ємних і швидких аксесуарів, зокрема накопичувачів. У новій карті пам'яті Kingston ємністю 32 Гб вдало поєдналися ці функції, і тепер кожен власник гаджетів з підтримкою карт пам'яті може не турбуватися про вільне місце для нових фото, відео та інших файлів. Якщо вам пощастило стати власником новенького телефону, планшета або іншого портативного пристрою з великою кількістю функцій, вам точно захочеться дізнатися про всі можливості гаджета і перевірити їх на практиці.
Останнім часом виробники особливу увагу відводять продуктивності гаджетів, і за всім цим часто буває так, що обсягу внутрішньої просто не вистачає. З метою збільшити місце для зберігання своїх файлів, створюються карти пам'яті, обсяг яких може досягати 512 гігабайт.
Часто у користувачів виникають труднощі при покупці карти пам'яті для свого пристрою. Це раніше на швидкість передачі даних не зверталося уваги, тепер же, з появою сучасної та швидкої техніки цей показник має значення. Особливо це важливо, якщо у вас професійний фотоапарат, що дозволяє проводити швидкісну серійну зйомку. Швидкість такої зйомки безпосередньо залежить швидкості передачі даних на картку і ось тут часто виникають складності. Оптимальним варіантом не тільки по швидкості передачі файлів, але і за ціною стали карти пам'яті типу SDHC UHS-I і яскравим представником подібних аксесуарів стала карта пам'яті Kingston Ultimate 32GB SDHC Class 10 UHS-I.


Зовнішній вигляд


Упаковка карти відразу привертає до себе увагу. Вона оформлена яскраво і красиво і не помітити її неможливо. На упаковці також вказана швидкість читання (до 90 Мб/с) і передачі (до 45 Мб/с) файлів.
Саме оформлення карти – строгий чорний пластик із золотистою наклейкою. Наклейка зберігає в собі інформацію про місткість карти, маркування, швидкість читання/запису, а також сертифікати швидкостей. Значок Kinston голографічний і передбачає захист від підробки. Зовнішній вигляд карти яскравий і оригінальний, забезпечує впізнаваність, і сплутати її з іншими неможливо.


Можливості


При тестуванні швидкості передачі даних карти Kingston Ultimate був отриманий результат швидкостей: 77, 57 Мб/с для читання і 44,95 Мб/с, запису даних, що максимально близько до заявленим характеристикам. На перевірку у професійному фотоапараті карта себе відмінно показала, з чого випливає висновок про стабільну роботу і прийнятних показниках серійної зйомки – 31 кадр за 15 секунд.Технічні характеристики


  • Виробник: Kingston
  • Тип: Карта пам'яті
  • Тип карти: SDHC
  • Об'єм пам'яті, ГБ: 32
  • Клас швидкості (SD): Class 10 UHS-I
  • Комплектація: тільки карта
  • Примітки: для запису відео формату HD та 3D
В цілому, Kingston Ultimate 32GB SDHC Class 10 UHS-I показала себе з кращого боку і вона відмінно підходить для використання в професійних фотоапаратах. Швидкість запису і швидкості передачі даних близька до зазначеного виробником, а отже, до розробки поставилися з усією серйозністю і Kingston продовжує утримувати свої позиції на ринку.

Фото