Огляд захисної плівки VIPO для планшета Samsung Galaxy Tab 2

Огляд захисної плівки VIPO для планшета Samsung Galaxy Tab 2

Кожному власникові мобільного пристрою з сенсорним дисплеєм важливо знати чи варто клеїти захисну плівку на екран. При цьому абсолютно неважливо це смартфон, планшет або плеєр – всі гаджети потребують захисту. З іншого боку, виробники гаджетів запевняють, що скла екранів цілком здатні витримати навантаження. Однак не кожен користувач готовий перевірити слова на практиці, і воліє наклеїти на гаджет захисну плівку.

На самому початку захисна плівка вважалася простою упаковкою для скляних виробів або побутової техніки. Її використовували з метою захисту від пошкоджень, таких як подряпини, потертості, відколи – всього того, що може трапитися з вантажем при транспортуванні. Користь від такого покриття стала очевидною і незабаром плівки стали постійним засобом захисту мобільних гаджетів.

Не будемо вдаватися в полеміку щодо користі чи непотрібності захисних плівок, а просто розглянемо більш докладно захисну плівку від VIPO для планшетного ПК Samsung Galaxy Tab 2.

Ринок пропонує різні варіанти захисних плівок. Матові, глянцеві, захисні скла – вибір воістину великий. Крім того є плівки, що покривають тільки екран планшета і, як наслідок, не вимагають підгонки під отвори гаджета. Саме до таких аксесуарів і відноситься VIPO для Samsung Galaxy Tab 2. Аксесуар надійно захищає дисплей планшета від подряпин і потертостей залишаючи його у відмінному стані тривалий час. Покриття тонке, але має високу міцність і на чутливість сенсора не впливає. При цьому плівку легко видалити з екрана при необхідності.


Характеристики плівки VIPO


Плівка кріпиться до дисплея Samsung Galaxy Tab 2 завдяки клейовій основі, нанесеної на тонке полімерне покриття. В якості клею використовується спеціальний склад, який міцно утримує плівку на своєму місці і разом з цим не бруднить дисплей. Основним матеріалом, з якого виготовляють захисну плівку VIPO став поліетилен високого тиску (LDPE). Такі прості, на перший погляд матеріали сприяють довговічності плівки, міцного кріплення новинки на екран планшета і надійного захисту останнього.
VIPO – матова плівка, що рятує вас від відблисків екрану на сонці і дозволяє з комфортом використовувати гаджет навіть яскравим сонячним днем. В даному випадку все відбувається без втрати яскравості екрану, зернистості і інших негативних моментів – плівка майже непомітна на планшеті. А ще, вона може похвалитися захистом від відбитків пальців Anti-Smudge.
Для правильної наклейки аксесуара в комплекті йдуть усі потрібні приналежності – серветка, стікер і спеціальний шпатель для розгладження бульбашок. Обрізки плівка не потребує і помістити її на Samsung Galaxy Tab 2 не складе праці.


Комплектація


 • 1. Упаковка
 • 2. Захисна плівка
 • 3. Інструкція по наклейці
 • 4. Серветка для очищення екрану
 • 5. Пластиковий рекель для розгладження бульбашок повітря
 • 6.  Стікер для видалення пилу
Технічні характеристики

 • Сумісність: для Samsung Galaxy Tab 2 GT-Р51хх
 • Призначення: для екрану
 • Тип плівки: матова
 • Кількість в комплекті: 1 шт
 • Захист від відбитків пальців: покриття Anti-Smudge
 • Країна виробник: Китай
При всіх своїх перевагах, VIPO має прийнятну ціну, так що стати власником цієї плівки може кожен бажаючий.

Фото