Orbotix Ollie - огляд жвавого робота

Orbotix Ollie - огляд жвавого робота

Orbotix Ollie - просто чудовий подарунок дитині! Уявіть собі, як будете ганяти цим роботом по всій квартирі, робити різноманітні трюки, лякати домашніх тварин ... Так! Воно того варте!

 

Orbotix Ollie, що ж це?

 

Абсолютний драйв! Хоч на вигляд і не скажеш, але цей малюк може розігнатися до 22 км / год, дріфтанути на повороті, а після виписати неймовірний кульбіт! Все, що для цього треба: смартфон, трохи місця ну і сам Ollie, звичайно.

Але й це ще не все, адже кількість різноманітних трюків, на які він здатний просто зашкалює! В інтернеті ви легко можете знайти море відео з прикладами трюків.

 

Простота і функціональність

 

Цей робот-трюкач дійсно простий у використанні, з його управлінням розбереться навіть маленька дитина!

Для управління використовується додаток Ollie, який доступний для скачування в App Store і Google Play безкоштовно. У додатку ви знайдете прості налаштування управління: прискорення, максимальна швидкість, режим дріфтингу та інші.

Зв'язок підтримується через Bluetooth 4.0, що забезпечує значний радіус управління (до 30 метрів) і непогану автономність - до 60 годин без підзарядки.

 

Милує око

 

Девайс виготовлений з міцного білого полікарбонату, з захистом від води, бруду та ударів. Ви будете спокійно "ганяти" по бездоріжжю і нічого з Orbotix Ollie не трапиться. Просто «взуйте» його в гуму для бездоріжжя і вперед! До речі про гуму: вона легко замінюється і ви можете окремо придбати комплекти з різними протекторами для різних умов їзди. Для дріфту по рівній поверхні (ламінат, рівний асфальт, кахель та ін.) Можна взагалі її зняти і "ковзати" на швидкості!

Вгорі робота Ollie встановлені різнокольорові світлові індикатори, які сповіщають про статус роботи, підключення смартфона і рівень зарядки.

Зверніть увагу на "Darkside" версію, в якій крім "темного" дизайну є ще й додаткові комплекти шин і заглушок.

 

Загалом, девайс коштує своїх грошей. Широкі можливості, простота використання і крутий дизайн змусять вас радіти, як вперше кожен раз, коли ви будете користуватися Ollie. Не важливо де: в парку, вдома, в офісі або у дворі - всюди цей милий робот покаже себе з кращого боку!