Підставка для планшета Woodframe – елегантність в дереві

Підставка для планшета Woodframe – елегантність в дереві

Власники планшетів як ніхто інший, розуміють, як важливо знайти гарну підставку для роботи з гаджетом, перегляду з нього фільмів та інших важливих завдань. Серед різноманіття пропозицій, варто звернути увагу на просту, але незвичайну підставку – Woodframe. Купити планшет у Львові на нашому сайті.


Зовнішній вигляд


Підставка Woodframe позбавить вас від необхідності працювати з планшетом в руках. Аксесуар універсальний і підходить не тільки для планшетів з будь-якою діагоналлю, але й прекрасно себе почуває під смартфонами. Головна «фішка» аксесуара в тому, що конструкція повністю зроблена з дерева.
Що добре, розмістивши планшет на цій підставці, ви отримаєте ідеальний кут нахилу, незалежно від поверхні. Це означає, що ви будете зі зручністю переглядати відеофайли, спілкуватися в соціальних мережах або працювати з текстовими документами. Шукати місце куди поставити Woodframe тепер не доведеться. При всіх своїх перевагах маса аксесуара становить 130 грамів, а розміри 10х13 сантиметрів, ширина паза – 9 мм. Завдяки своїй компактності підставку можна носити з собою в сумці, та що говорити вона легко поміститься в кишеню.
На перший погляд, конструкція девайса виглядає дуже просто і невибагливо. Насправді, для створення оригінальної новинки розробники витратили багато часу, вибираючи оптимальну ширину паза, масу пристрою і його розміри. Ось так, здається прості речі прості лише на перший погляд.


Призначення

Безумовно сподобається багатьом повна сумісність Woodframe з усіма мобільними гаджетами – від перших смартфонів до наворочених планшетів та електронних книг. Серед сумісних пристроїв: iPad, iPhone, Samsung Galaxy Tab і Samsung Galaxy Note, Sony Xperia, Amazon Kindle.  Якщо марка гаджета відрізняється від заявлених у списку, це зовсім не означає, що підставка вам не підійде.
На сьогоднішній день Woodframe випускається з двох матеріалів: сосни і бука. Крім того, є 2 розміри підставки: стандартний і міні. Виробник заявляє « Тепло деревини, довговічність, унікальність фактури - двох однакових підставок Woodframe ви не знайдете». Хочеться вірити, що це саме так.


Незалежно від того, виберете ви великий або маленький варіант, підставка для планшета Woodframe на 100 відсотків впорається зі своїм завданням. Аксесуар не займає багато місця, виглядає дуже акуратно. Пристрій дозволяє насолоджуватися будь-якими фільмами з планшета, перебуваючи в ліжку – не падає і не перевертається. Вибирайте один із чотирьох кольорів Woodframe і насолоджуйтесь усіма перевагами цього оригінального і стильного помічника.

Фото