Полетіли? Обзор Tobyrich Smart Plane

Полетіли? Обзор Tobyrich Smart Plane

Чи хотіли виколи-небудь мати власний літак? Або стати пілотом? Мрії збуваються! З Tobyrich Smart Plane ви станете одночасно пілотом і власником літака,хоч і іграшкового.

 

Інноваційний

Компанія Tobyrich серйозно попрацювала над тим, щоб зробити цюіграшку недорогою і якісною. Для цього вони майже 2 роки покращували їїаеродинаміку, підбирали матеріали, вдосконалювали систему управління ідомоглися свого! Завдяки технології FlightAssist ™, якаавтоматично допомагає вам в управлінні, літак літає дуже плавно і легко керується.Вам не потрібно володіти блискавичною реакцією, або виходити на футбольне поле,щоб пограти з ним.

Зроблений Smart Plane з міцногопінного матеріалу, який зберігає свою форму, навіть якщо його зігнути! Виможете спокійно літати і не турбуватися про те, що він зламається призіткненні.

 

Інтуїтивно зрозумілий

SmartPlane управляється за допомогою однойменного додаткудля смартфонів з ОС Android або iOS. Для цього в ньому встановлений модуль Bluetooth, який тримає зв'язок навіть на відстані 60 метрів! Для того, що бповернути літак вам всього лише потрібно нахилити ваш пристрій в потрібнусторону, а прискорюється він за допомогою віртуального регулятора в додатку.Так само в програмі є показники заряду батареї, швидкості літака, якостісигналу та багато іншого . Відчуйте себе справжнім пілотом!

Літак важить якзвичайний паперовий літачок, але творці примудрилися налаштуватиенергоспоживання так, що він може літати до 15 хвилин без підзарядки і це притому, що батарея важить всього 1 грам!

 

 

Як сказали творціSmart Plane: "Це іграшка для хлопчиків:дорослих, підлітків або зовсім юних" і, напевно, вони мають рацію. Аджекожен хлопчик мріє стати пілотом. Якщо ви завжди про це мріяли, то тоді невтрачайте можливість здійснити свою мрію, або подарувати її!