Розгін, поворот, стрибок! Огляд Parrot Jumping

Розгін, поворот, стрибок! Огляд Parrot Jumping

І ще одна новинка від компанії Parrot. На цей раз - це керований робот, який здатний не тільки їздити і крутитися, але ще і стрибати! Ім'я цього чуда техніки - Jumping Sumo!

 

Неймовірні стрибки

Jumping Sumo від Parrot - це робот з неабиякими характеристиками, здатний перекочуватися, стрімко кидатися вперед, пересуватися по зигзагу і здійснювати різкі повороти на 90 °. Також він розвиває швидкість до 7 км / год і навіть може швидко стрибати на 80 см у висоту і в довжину!

Висувні колеса Jumping Sumo припускають 2 режиму пілотування:

1. У висунутому стані колеса забезпечують краще зчеплення шин з поверхнею на великій швидкості;

2. В "компактному" режимі колеса надають більше маневреності та спритності.

Вбудована технологія стежить за прямолінійністю курсу і виконанням екстремальних поворотів.

 

Зручне управління

Управління зі смартфона або планшета дуже просте, а все завдяки безкоштовного додатку FreeFlight 3.

У Jumping Sumo є вбудований модуль Wi-Fi, що дозволяє комфортно керувати ним через додаток. Це просто і зручно. FreeFlight 3 сумісно зі смартфонами і планшетами на платформах iOS, Android і Windows Phone. З цієї програми можна управляти і міні-дроном Rolling Spider.

Крім того, робот Jumping Sumo оснащений відеокамерою з широкими кутами огляду і передачею даних в потоковому режимі на дисплей пристрою, з якого ведеться пілотування.

Він також вміє знімати фотографії та відео, що зберігаються на флеш-пам'яті micro-USB (купується окремо), попередньо встановленої на роботі.

 

 

«План переміщення» дозволяє запрограмувати маршрут і дії робота. У момент входу в додаток шлях, який потрібно пройти, відображається серед запрограмованих рухів Jumping Sumo.

 

Майстерність в деталях

Але Jumping Sumo може похвалитися не тільки "начинкою", а й зовнішнім виглядом! Корпус робота виконано з міцної пластмаси і продуманий до дрібниць. Виглядає він дійсно відмінно!

Кольорові індикатори будуть сповіщати вас про підключення пристрою, стан батареї і про блокування стрибка, якщо ви візьмете робота в руки. Так само в комплекті йдуть круті стікери, з якими Sumo буде виглядати ще краще!

 

 

Такому подарунку буде рада кожна дитина (і не тільки), адже за всіма характеристиками Jumping Sumo - це відмінний дрон, навіть додати нічого!