Роботизований "колобок" - огляд на Orbotix Sphero

Роботизований "колобок" - огляд на Orbotix Sphero

Пам'ятаєте казку про колобка де він і від бабусі пішов, і від дідуся пішов? А хотіли б собі такого? Щоправда з пластику і керованого ... але не втече!

Зустрічайте - Orobotix Sphero!

 

Качусь-верчусь

Sphero - це керована кулька, діаметром майже 7,5 сантиметрів, яка може розігнатися аж до 7 метрів в секунду! Але функціональність цього робота на цьому не закінчується.

Виробник зумів встановити в цей невеликий пристрій гіроскоп, компас, LED підсвічування та ємний акумулятор, який дозволяє користуватися пристроєм 2 години від однієї підзарядки. Вельми непоганий результат, враховуючи, що зазвичай такі пристрої можуть працювати близько 30 хвилин з однієї підзарядки.

 

Оманливо простий

Гаджет керується за допомогою програми Sphero для Android і iOS пристроїв, через bluetooth. Розібратися в ньому не складно, воно просте для розуміння і володіє широким функціоналом: управління підсвіткою (понад 1000 кольорів!), Управління рухом пристрою і режимом доповненої реальності, в якому за допомогою камери смартфона девайс перетворюється в усе, що завгодно.

Хоч Sphero і створений для дітей, розробники повністю відкрили доступ до ПЗ пристрою, що дозволяє умільцям його запрограмувати як завгодно. Завдяки цьому, сторонні розробники постійно створюють нові додатки для Sphero, які розширюють функціонал і створюють нові можливості для гри.

У комплекті до нього, крім док-станції для бездротової зарядки і інструкції, йдуть два трампліни, на яких він може підстрибувати і робити різноманітні трюки.

 

Міцний горішок

Корпус пристрою зроблений з міцного полікарбонату білого кольору. Його вкрай складно зламати і подряпати, а так як він герметичний - пристрій не боїться ні води, ні бруду!

Так само для робота продаються додаткові силіконові чохли, з якими він відмінно їздить по бездоріжжю, льоду, та й взагалі по будь-якій поверхні. Він чудово підійде власникам домашніх тварин, адже яка поважаюча себе собака не захоче побігати за швидкою яскравою кулькою?

 

Це той дроїд, якого ви шукайте!

Ви напевно чули про новий епізод "Зоряних війн", чи не так? Спеціально до виходу фільму Orobotix створили, на основі Sphero, зменшену копію дроида ВВ-8 з фільму.

Іграшка викликала справжній фурор, але найголовніше, що ви можете купити її в нашому інтернет-магазині!

 

З першого погляду на Sphero складно уявити, що він може захопити більше ніж на один вечір. Але велика кількість додатків і налаштувань робить його неймовірно функціональною іграшкою не тільки для дитини, а й для дорослих. Тим паче, що можливість його перепрограмувати - безмежне поле для експериментів!