Розум під ногами. Зустрічайте смарт-ваги від Xiaomi!

Розум під ногами. Зустрічайте смарт-ваги від Xiaomi!

На скільки важко вас здивувати?Ми вже звикли, що технології невпинно розвиваються і, здавалося б, нас уже нічим не здивуєш. Але найбільші виробники гаджетів не втомлюються продовжувати цю нелегку справу і завжди тримають в кишені декілька «козирів». Нові смартфони, планшети, розумні годинники та інші пристрої щороку вражають новими функціями та характеристиками.
Китайська компанія Xiaomi, яка всього за 6 років стала повноцінним конкурентом таких гігантів як Samsung та Apple, цього разу вирішила здивувати не лише крутими смартфонами, а й розумними вагами “Mi Smart Weight Scale”.
Про них і поговоримо.ВражаютьВаги мають звичний для продуктів xiaomi витончений дизайн та оснащені LED дисплеєм з датчиком освітленості, завдяки чому  цифри добре видно при будь-якому освітленні. Корпус ваг  виготовлений з якісного матового пластику, а верх вкритий товстим ударостійким склом, що забезпечує їм міцність. Стоїть все це на рухомих прорезинених ніжках, які підлаштовуються під поверхню. Щоправда, для максимально точного результату, рекомендується ставити їх на рівну тверду поверхню.
Виглядають ваги круто.  Поєднання скла з білим пластиком в  мінімалістському стилі дійсно справляє враження.Розумні«Розумними» Mi Smart Weight Scale робить можливість їх синхронізації із мобільним гаджетом, а все завдяки вбудованому модулю Bluetooth 4.0. Для з*єднання використовується додаток Mi fit, котрий працює з ОС Android версії не нижче 4.3, , ios 7 та BlackBerry OS 10.

В Mi fit ви можете відслідкувати історію всіх ваших зважувань, а також індекс маси тіла (співвідношення вашої маси до зросту). Крім того додаток використовується для синхронізації смартфону зі смарт-браслетом Mi band, що дає можливість об’єднувати отриману з гаджетів статистику в цікаві графіки та таблиці. Це дозволяє зробити висновки про ефективність тренувань, дієти або стан вашого здоров’я.ПростіПрацює цей гаджет від звичайних батарейок АА. Діапазон зважування: 5-150 кілограмів. Визначення ваги проводиться в трьох величинах: фунтах, кілограмах та в цзинях.
Для вибору величини потрібно виставити відповідний режим на перемикачі під кришкою (перемикач знаходиться в нижній частині ваг) туди ж вставляються батарейки.
Як не дивно, ваги більше вражають не своїм «розумом», а ціною.
Вартість аналогічних «розумних» ваг зазвичай в два рази вища і це ще раз доводить, що Xiaomi вміють робити якісні та недорогі речі.
То ж можна стверджувати, що  “Mi Smart Weight Scale” - це чудовий девайс  для людей, які займаються спортом та слідкують за своїм здоров’ям. Крім того, вкупі з MiBand, вони дають справді цікаву та корисну статистику кожного дня.

 

Характеристики:

 

Bluetooth: 4.0
Вага: 1.9 кг
Довжина: 300 мм
Ширина: 300 мм
Товщина: 28.2 мм
LED-дисплей: 161 точка
Живлення: 4 батарейки типу АА
Діапазон зважування: 5 - 150 кг
Матеріал платформи: ударостійке скло
Одиниці виміру: фунти китайскі, цзині та кілограми