Samsung Galaxy Note 4 – огляд підходящих чохлів

Samsung Galaxy Note 4 – огляд підходящих чохлів

Мобільних телефонів, втім, як і чохлів до них існує велика кількість. Ми не будемо розглядати всі пропозиції на ринку і звернемо увагу на популярний смартфон Samsung Galaxy Note 4 і п'ятірку найкращих чохлів до нього:

  • 1. Speck Candyshell Grip Case
  • 2. Samsung Ultra Slim Protective Cover
  • 3. Spigen Slim Armor Case
  • 4. Urban Armor Gear Composite Hybrid Case
  • 5. Samsung S-View Wireless Charging CoverSpeck Candyshell Grip Case


Головне завдання цього аксесуара – захист смартфона від ударів та інших пошкоджень. Дизайн чохла по-своєму унікальний і оригінальний: зовнішня оболонка зроблена з полікарбонату з глянцевим покриттям і силіконовим шаром по периметру. Силікон забезпечує краще захоплення і перешкоджає ковзанню. Надійний захист не робить чохол громіздким, і він красиво виглядає навіть у ніжних жіночих руках. Ще однією цікавою особливістю чохла стала наявність силіконового обідка. Якщо ви покладете смартфон екраном вниз, обідок захистить його від подряпин.
Задня кришка Speck Candyshell Grip Case отримала симетричний візерунок, що додає аксесуару оригінальності та унікальності. В принципі, конструкція дуже проста, помістити чохол на Galaxy Note 4 нескладно, зняти його теж просто.


Samsung Ultra Slim Protective Cover


Сторонні виробники зазвичай намагаються зробити оригінальний «одяг», залишивши класичні рішення творцям смартфонів. Але це зовсім не означає, що Samsung не може порадувати власників одноіменних гаджетів яскравими та свіжими рішеннями. Крім того, оригінальні чохли як правило довговічні, якісні. Яскравим прикладом такого аксесуара став Samsung Ultra Slim Protective Cover. Для створення чохла використовували полікарбонат і силікон, що дозволяє надійно захистити Galaxy Note 4, не збільшуючи габарити телефону. По периметру чохла, там де телефон найбільше піддається негативному впливу, нанесено шар силікону з амортизуючими властивостями. Своєрідний бампер забезпечує краще захоплення і перешкоджає ковзанню смартфона в руках. Середня частина оболонки виготовлена з фактурного пластику. Лицьова сторона чохла оснащена бампером по периметру з метою захисту екрану смартфона. Є в Samsung Ultra Slim Protective Cover і розрізи для камери і кнопок управління.


Spigen Slim Armor Case


Один з найпопулярніших чохлів для Galaxy Note 4 - Spigen Slim Armor Case. Це тонкий гібридний чохол з вбудованою підставкою. Підставка міцна, телефон не ковзає, і ви можете повною мірою насолоджуватися улюбленими фільмами або шоу просто відігнувши ніжку на задній кришці чохла.
Armor Case всередині зроблений із силікону з ребристою структурою. Такий спосіб забезпечує рівномірне навантаження при падінні. Такий же силікон нанесений на кути чохла. Що стосується екрану, то тут все типово: є виступаючі бортики для уникнення контакту дисплея з поверхнею. Чохол для Galaxy Note 4 виготовляється в шести кольорах.


Urban Armor Gear Composite Hybrid Case


Цей чохол хоч і виглядає грізно, насправді тонкий і легкий. Це зовсім не означає, що захисні властивості чохла погані – навпаки. Краї чохла оснащені спеціальними виступами, так що впустити смартфон з рук буде проблематично. Якщо дивитися на фото, може здатися, що Hybrid занадто великий і габаритний, проте вживу аксесуар виглядає акуратнішим, а ще він ідеально підходить для смартфона Galaxy Note 4.


Samsung S-View Wireless Charging Cover


Цей чохол виробництва Samsung зроблений у вигляді фліп-кейсу. І хоча подібний захист не користується популярністю, ця оболонка особлива. На передній кришці є віконце, яке відкриває доступ до основних функцій: повідомлень, відповіді/скидання дзвінка, камери. При цьому кришку відкривати не потрібно. Ще одна особливість аксесуара – наявність безпровідної зарядки. Замість задньої панелі смартфона встановлюється кришка чохла і все – тепер ваш Samsung Galaxy Note 4 може заряджатися від пристроїв стандарту Qi. При відкритті кришки, екран автоматично розблокується і гасне при її закритті відповідно. Матеріал виготовлення чохла – шкіра на поліуретановій основі.


Ми постаралися виділити чохли, які можуть стати ідеальним доповненням вашого Samsung Galaxy Note 4. Кожна модель підкреслює особливості смартфона, надає йому індивідуальності, а іноді і додаткових можливостей.

Фото