Soen Audio Transit XS – огляд оновленої портативної колонки

Soen Audio Transit XS – огляд оновленої портативної колонки

Новинка у світі аудіотехніки Soen Audio Transit XS з'явилася не дарма. Аксесуар являє собою зменшену копію відомого продукту Soen Audio Transit – колонки, яка підірвала світ в 2013 році. Керуючись успіхом Transit, Soen прийняли рішення додати в колекцію акустики портативну колонку, не забувши вказати розміри в назві – XS.


Зовнішній вигляд


Незважаючи на жорсткість ліній і металевий корпус, поверхню колонки м'яка і приємна на дотик, від чого зовнішній вигляд аксесуара вельми оригінальний. Розміри новинки приблизно такі ж, як у смартфона iPhone 6 Plus. Її розміри становлять 16х7х2,5 см при вазі 270 грам. В цілому дизайн колонки досить цікавий. Особливо порадувало наявність прогумованих куточків і клавіш управління на верхній грані: включення/вимикання, регулювання гучності, активація Bluetooth. Збоку на корпусі є аудіовихід, роз'єм мікро-USB для зарядки колонки і кнопка живлення. Є там і 4 світлодіода, які показують рівень заряду батареї. На лицьовій панелі розташований динамік. Аксесуар можна знайти в п'яти кольорах: білому, чорному, фіолетовому, синьому і червоному.Звук Soen Audio Transit XSЗвукових можливостей Transit XS достатньо для комфортного прослуховування музики на самоті. Ні, максимального рівня звуку вистачить і на велику компанію, а ось потужності достатньо не завжди, і варто підготуватися до незначних спотворень звуку. Найкраще насолоджуватися улюбленими композиціями на середньому рівні гучності – так краще і для вас і для колонки. У будь-якому разі, незалежно від цього, середні частоти чисті, рівні і, можна сказати, красиві. Крім того, аксесуар пристойно справляється з басами в композиціях.
Безсумнівно, предметом гордості колонки Transit XS стало наявність функції "Precise Talk" або "Чітка Мова". Суть цієї функції в тому, що вона може придушити зовнішній шум і поліпшити якість передачі голосу співрозмовника. Логічно, що наявність даної функції передбачає наявність мікрофону і можливості спілкуватися по телефону через колонку. На ділі все виявилося в порядку, і розмовляти через колонку замість стандартного динаміка телефону так само комфортно.


Комплектація


  • 1. Портативна колонка
  • 2. Аудіо кабель
  • 3. Кабель мікро-USB
  • 4. ДокументаціяВартість портативної колонки Transit XS становить приблизно 130 доларів, що означає її доступність для більшості користувачів. Характеристики колонки повністю відповідають її цінової категорії, що не може не радувати. Так званий «спікерфон» значно покращує якість звуку при використанні колонки як гарнітури, зовнішній вигляд додає статусу і стилю. Загалом, Transit XS – саме те, чого багатьом так не вистачає.

Фото