Spigen SGP Ultra Crystal – надійний захист для iPad Air/ Air 2

Spigen SGP Ultra Crystal – надійний захист для iPad Air/ Air 2

Spigen SGP Ultra Crystal є однією з найбільш простих захисних плівок компанії і одночасно однією з найнадійніших. Правда, деякі користувачі відзначають, що плівка не повністю покриває планшет, але даний факт ніяк не впливає на використання гаджета в реальності і не несе ніяких негативних моментів. Можливо, дещо страждає зовнішній вигляд, але захисні функції виконує на «ура».
Spigen SGP Ultra Crystal зберігає відмінну видимість екрана, не спотворює картинку і не впливає на чутливість сенсора iPad Air. Крім того аксесуар стійкий до появи подряпин, пальці легко ковзають і зовсім відчувається, що між ними і оригінальним склом планшета є плівка.
За великим рахунком, це навіть не захисна плівка, а міцне скло, здатне захистити планшет не тільки від плям, пилу і подряпин, але і від ударів і сколів. Якщо враховувати, що iPad – річ дорога і їй потрібен особливо надійний захист, Spigen SGP Ultra Crystal стане кращою покупкою.
Аксесуар порадує інноваційним твердим покриттям з коефіцієнтом твердості 3Н-4Н і глянцевою поверхнею. Такі показники більш ніж хороші. Твердість перевірялася звичайною щіткою і подряпин не залишилося.
Захисна плівка Spigen SGP Ultra Crystal дуже зручна у використанні і не принесе власнику планшета проблем. Модель ідеально підійде для iPad Air, досить точно повторюючи кожен вигин і кожну лінію гаджета. При наклейці на дисплей, плівка ідеально лягає, не залишає бульбашок і нерівностей.
Новинка отримала абсолютно прозору поверхню, а також спеціальне УФ-покриття, що допомагає усунути так званий «ефект веселки» зберегти природну передачу кольору.
Захисна плівка Spigen SGP Ultra Crystal поставляється в двох варіантах: для захисту дисплея і для наклейки на тильну частину планшета. Товщина плівки на 25% більша, ніж у звичайних захисних плівках, зате новинка здатна пропустити на 30% більше світла.
На поверхню захисного скла нанесені спеціальні мікро гранули, які як раз і запобігають відблискам, і поглинають сонячну радіацію, яка чинить негативний вплив на смартфон.


Комплектація

  • 1. Захисні плівки на передню і тильну панелі планшета
  • 2. Мікрофібра
  • 3. Гумовий виштовхувач повітряВарто повторити, що захисна плівка Spigen SGP Ultra Crystal досить жорстка і її не так просто подряпати. На практиці це підтвердилося, так що можна з упевненістю зазначити, що Spigen SGP Ultra Crystal – найкраща захисна плівка для iPad Air/ Air 2 серед бюджетних варіантів.

Фото