«Три кити» для Asus MeMO Pad HD7 – огляд кращих чохлів

«Три кити» для Asus MeMO Pad HD7 – огляд кращих чохлів

Планшети з діагоналлю 7 дюймів – найбільш популярні і поширені серед користувачів. Перевага подібних гаджетів в їх компактності, мобільності і, звичайно ж, функціональності. Однією з найпопулярніших моделей став Asus MeMO Pad HD7 – фірмовий, недорогий і потужний планшет.
Окремо зупинятися на можливостях девайса не варто – безліч ресурсів вже це зробили до нас. А ось розглянути захист до нього потрібно обов'язково.
У трійку лідерів захисних чохлів для Asus MeMO Pad HD7 потрапили моделі:

  • 1. Persona Cover
  • 2. TransCover
  • 3. TTXPersona Cover


Матеріал виконання цього фірмового чохла-книжки – поліуретан. При цьому модель вийшла тонкою і практично невагомою, що дозволяє захистити гаджет без його навантаження і збільшення габаритів. По тактильним відчуттям матеріал більше схожий на тканину, хоча і є прогумованим пластиком. В цьому є безсумнівний плюс, адже аксесуар легко відмити, так і волога йому не страшна.
Persona Cover має отвори у всіх стратегічно важливих місцях, тобто там де є камера, динаміки і всі порти. Клавіші регулювання гучності прикриті заглушкою. Зручності це не додає, зате під чохлом вони добре відчутні. Чохол поставляється в трьох кольорах: чорному, зелено-жовтому і рожевому.


TransCover


Другий непоганий варіант для захисту Asus MeMO Pad HD7. Матеріал зовнішньої частини – поліуретан. Даний матеріал взагалі користується великою популярністю завдяки приємній текстурі, чудовим захисним властивостям і міцності. Усередині чохла мікрофібра, яка захистить корпус планшета від подряпин.
Чохол TransCover також може грати роль підставки в двох режимах: перегляд відео та читання і встановити його в один з них не складе труднощів. TransCover доступний для покупки в 4 кольорах: білий, сірий, блакитний і рожевий.
Чохол порадує наявністю функції Smart Cover суть якої полягає у включенні екрану планшета при відкритті кришки і навпаки. Традиційно, аксесуар оснащений отворами для портів, камери і динаміків і заглушкою для клавіш гучності.


TTX


Чохол-книжка TTX зроблений з штучної шкіри і продається в яскравих цікавих кольорах. Основною перевагою чохла для Asus MeMO Pad HD7 стала функція повороту аксесуара на 360 градусів. Аксесуар надійно захистить планшет від подряпин, відколів і подряпин, а також стане стильним прикрасою вашого гаджета. Усередині чохла використовувалася м'яка мікрофібра. Надійне кріплення забезпечує міцну фіксацію планшета.
Чохол TTX обертається на 360 градусів і встановити його найбільш комфортним способом не складе труднощів: хочете ставите планшет вертикально чи горизонтально.
Кожен чохол унікальний по-своєму і не тільки захистить Asus MeMO Pad HD7, але і підкреслить ваш статус, зробить управління планшетом набагато зручніше.

Фото