"Розумні" моноподи Rombica Smart Pod – огляд стильних палок для селфі

"Розумні" моноподи Rombica Smart Pod – огляд стильних палок для селфі

Зараз вже «днем з вогнем» не знайдеш людини, яка не знає що таке палиця для селфі або монопод. Популярність цих аксесуарів з кожним роком тільки зростає і ви напевно помітили, що ваші друзі все частіше викладають в мережу селфі з монопода. Так що настав час дізнатися, що ж таке цей хвалений монопод. І почнемо ми з пристроїв Rombica Smart Pod. Зокрема мова піде про три моделі: Smart Pod SP-01, SP-02 і SP-03.


Rombica Smart Pod SP-01


Перша модель монопода Smart Pod SP-01 є «наймолодшою моделлю в лінійці. Головною її особливістю стала ручка. На відміну від схожих моделей, ручки яких зроблені з гуми низької якості, SP-01 може похвалитися м'якою рукояткою для полегшеної експлуатації монопода протягом довгого часу. Аксесуар сумісний з більшістю пристроїв, незалежно від їх типу та специфіки:

1. Смартфони – тут все зрозуміло
2. Фотоапарати та камери – кріпляться за допомогою стандартного гвинта
3.  Камера GoPro і схожі пристрої – після зняття гвинта і верхньої частини кріплення залишається поставити GoPro на нижню частину, яка сумісна з камерою


В основі монопода Smart Pod SP-01 лежить простий тримач для смартфонів. У ньому немає крутих «фішок», зате є металева основа замість пластмасової. Це, звичайно ж, плюс, так як ринок повний моноподів з пластиковими тримачами.
Комплектація Smart Pod SP-01 не передбачає наявності Bluetooth-кнопки управління, але її завжди можна придбати додатково. Монопод розкладається так само, як і його «побратими» - телескопічним способом. На підставці палки для селфі розміщений стандартний вихід для підключення штатива.
Через відсутність кнопки управління монопод найкраще використовувати з камерами, фотоапаратами і екшн-камерами. В принципі, сучасні моделі смартфонів можуть управлятися голосом або жестами, і в такому випадку Smart Pod SP-01 використовувати можна.


Комплектація


 • Сталева палиця
 • Ремінець для палиці
 • Тримач для смартфона
 • Гарантійний талон і мануал
Rombica Smart Pod SP-02


Середній «брат» у цій трійці моноподів – Smart Pod SP-02. Головна відмінність моделі від попередньої в наявності Bluetooth-кнопки з підтримкою ОС Android і iOS. Кнопка працює з використанням Bluetooth версії 3.0. Підключити кнопку з мобільного гаджету досить просто: підключаєте її, активуєте Bluetooth на смартфоні, знаходите в списку назву монопода «SP-02» і синхронізуєтесь з ним. Опісля запускається камера, ви натискаєте на кнопку і робите знімки.
Монопод сумісний із смартфонами, починаючи від iPhone 4S і закінчуючи найновішими iPhone 6 і 6+, а також сучасними Android-смартфонами . Кнопка активується за лічені секунди і робить знімки після натискання клавіші iOS. Для успішної роботи Smart Pod SP-02 з Android-пристроями доведеться завантажити в Google Play додаток Camera 360. А причина в тому, що в кожному смартфоні є свої особливості роботи камери.
Що стосується автономності монопода, Bluetooth-клавіша працює зі звичайним елементом живлення CR2032. Це один з найбільш оптимальних варіантів, адже черпаючи енергію від батарейки, кнопка може залишатися робочою до року. Загалом, працювати з моделлю Smart Pod SP-02 дуже зручно – налаштував кнопку і користуєшся собі, горя не знаєш.


Комплектація

 • Сталева палиця
 • Ремінець для палиці
 • Тримач для смартфона
 • Гарантійний талон і мануал
 • Bluetooth-кнопка і ремінець до неїRombica Smart Pod SP-03


Дана модель в лінійці є топовою. Функціонал монопода такий же, як і в попередній версії, різниця в якості виконання.
Для створення аксесуара використовували алюміній з великим діаметром перерізу, за рахунок чого його маса дещо зменшилася, а міцність навпаки – збільшилася. Smart Pod SP-03 розкладається інакше, ніж стандартні моноподи. Спочатку потрібно розблокувати приховані секції (повернути ліворуч), а далі висунути «антену» на потрібну довжину. Такий механізм має ряд переваг: довговічність, надійність, стійкість і зручність.
В якості тримача для смартфона використовувався більш компактний механізм, ніж у двох попередніх моделях, проте на його надійність це жодним чином не впливає. Кріплення також металеве.
Кнопка Bluetooth розміщується на самому моноподі, не заважає і довільно не натискається. Ручка покрита прогумованим матеріалом. Кнопка управління дозволяє відключати в ручному режимі Bluetooth і перемикати між операційними системами iOS і Android.
Smart Pod SP-03 пропонує користувачам абсолютно новий рівень палиць для селфі. Конструкція продумана до дрібниць, зручна. Монопод легко розкладати, всі деталі надійно закріплені на своїх місцях, що дозволяє користуватися пристроєм однією рукою.
Різниця між SP-01, SP-02, які зроблені із сталі і моделлю SP-03 з алюмінію помітна одразу. Перші трохи прогинаються при різких рухах, а Smart Pod SP-03 стійкий як скеля.


Комплектація


 • Алюмінієва палиця
 • Ремінець для палиці
 • Тримач для смартфона + відповідний гвинт
 • Тримач для камери + відповідний гвинт
 • Гарантійний талон і мануал
 • Bluetooth-кнопка і ремінець до неї
 • Тримач для кнопки на корпусі палиці
У підсумку


Кожен з трьох моноподів сінгапурського виробника Rombica відмінно вписується в загальну концепцію лінійки. Smart Pod SP-01 найбільш дешевий варіант і підійде тим, хто не потребує кнопки. Smart Pod SP-02 – монопод, що поєднує в собі безліч функцій, і коштує при цьому не так вже й багато. Що стосується Smart Pod SP-03, то це ідеальне рішення для туристичних походів, активного відпочинку та інших екстремальних розваг.

Фото