Універсальна мобільна батарея DF Trio-03 – стильна і потужна

Універсальна мобільна батарея DF Trio-03 – стильна і потужна

Часто виникають ситуації, коли потрібно виїхати за місто або вас чекає тижневий відпочинок з наметами. Все це дуже добре, але зазвичай за день такого проведення часу мобільні гаджети повністю розряджаються, адже без зв'язку залишатися зовсім не варіант! Для того, щоб у вас під рукою був готовий до роботи апарат, незалежно від того, де ви знаходитесь, і були створені універсальні мобільні батареї. Одними з таких аксесуарів стали пристрої від компанії DF. У даному огляді ми приділимо час конкретній моделі – універсальній мобільній батареї Trio-03.
У моделі є один порт microUSB через який заповнюється заряд самої батареї, а також є 3 порти USB 2.0, призначені для зарядки мобільних гаджетів.


Зовнішній вигляд


Універсальна мобільна батарея Trio-03 укладена в корпус з глянсового пластику із згладженими краями. Колір пристрою – блакитний. На перший погляд гаджет досить легкий, але на ділі його вага становить 302 грама, що досить багато для такого типу пристроїв.
Лицьова панель вміщує в себе тільки зображення виробника і 4 світлодіода. Всі основні кнопки і порти розміщені в нижній частині. Знизу є кнопка включення/виключення, а також три роз'єми USB через які підключаються пристрої. Один з них OUT 1 отримав струм 2,1 А і напругу 5 В, інші 2 мають стандартні показники – 1 А і 5 Ст.


Можливості


Для початку варто відзначити, що повна зарядка самої універсальної мобільної батареї Trio-03 займає 14 годин. Це при вхідному струмі 1 А, але якщо струм збільшити до 1,5 А, час зарядки дещо прискориться. Під час зарядки пристрій не перегрівається і протягом усього періоду залишається злегка теплим. Про хід процесу зарядки сигналізують світлодіоди. Кожен світлодіод відповідає за 25% ємності, так що коли всі чотири перестануть блимати, можна сміливо завершувати зарядку.
Для тестування можливостей апарату використовувалося кілька смартфонів. Перший з батареєю ємністю 2000 мА/год, другий – з 1200 мА/год (був повністю розряджений) і третій, ємність якого 1800 мА/ч (розрядили наполовину).
Кожен гаджет заряджався за допомогою порту OUT 1. Процес для кожного пристрою займав різну кількість часу – в залежності від самого гаджета. Як результат – сама батарея OUT 1 Trio-03 зберегла приблизно 50% заряду. Для того, щоб перевірити всі можливості УМБ, була проведена повторна зарядка смартфона з 2 акумуляторними батареями ємністю 2000 мА/год. З першою апарат впорався, а ось другу встиг зарядити на 96 відсотків. В результаті вийшов досить непоганий результат: універсальна мобільна батарея Trio-03 при заявленій ємності 15 000 мА/ч «віддала» на зарядку гаджетів 14020 мА/год. Як результат, коефіцієнт корисної дії апарату склав 94%. Що ж, результат досить непоганий, враховуючи можливість видавати підвищений струм і прискорювати процес зарядки зокрема планшетів. Ще одним позитивним моментом стала економія енергії. Якщо пристрій нічого не заряджає, блок живлення в автоматичному режимі відключить зарядний ланцюг. Для того щоб продовжити зарядку смартфона або планшета, достатньо натиснути клавішу включення в нижній частині пристрою. Зробити це потрібно обов'язково, адже в іншому випадку нічого не станеться.


Комплектація


 • 1. Універсальна акумуляторна батарея Trio-03
 • 2. Перехідник microUSB-Lightning
 • 3. Кабель USB – miniUSB, microUSB і Apple 30 pin
 • 4. Документація
Технічні характеристики

 • Ємність: 15 000 мА/г;
 • Вхід: DC 5 В, 1,5 А;
 • Вихід 1: DC 5 В, 2,1 А;
 • Вихід 2: DC 5 В, 1 А;
 • Вихід 3: DC 5 В, 1 А;
 • Кількість циклів перезарядки: 500;
 • Температура роботи і зберігання: 0С - 45С;
 • Габарити: 123 х 74 х 21 мм;
 • Вага: 310 грамів.Універсальна акумуляторна батарея DF Trio-03 стане відмінним бюджетним придбанням для тих, хто часто стикається з проблемою розряджених гаджетів там, де немає розеток.

Фото