Vertex iTab 3 – тримаємо планшет в машині

Vertex iTab 3 – тримаємо планшет в машині

Чого тільки немає в сучасних автомобілях! Машини давно вже перетворилися з транспортного засобу в щось більше і часто оснащені всім необхідним для максимального комфорту водія і його пасажирів. Одна з небагатьох речей, які поки що не входять у комплектацію «залізного коня» - автомобільний тримач. Що ж, спробуємо виправити цю несправедливість і розглянемо можливості та пропозиції автомобільного тримача для планшетів Vertex iTab 3.
Перш ніж почати огляд цього гаджета варто розібратися навіщо він, власне, потрібен в автомобілі. У першу чергу автомобільний тримач – це помічник водія, до якого з комфортом можна підключити планшет або мобільний телефон. Девайси використовують у ролі навігаторів, плеєрів, читалки для новин та постановки інших завдань. Та й як розважальний центр, планшет буде дуже корисний.

 

ОсобливостіVertex iTab 3 являє собою зразок класичного автомобільного тримача. У комплекті з апаратом є ряд кріплень з допомогою яких можна приєднувати планшет не тільки до приладової панелі, але на лобове скло і підголівники сидінь.
Як заявляє виробник у розробці дизайну моделі брали участь італійські дизайнери і треба сказати, якість і стиль видно з першого погляду. У кредлі є спеціальна подушечка з шкіряним покриттям для безпечного і надійного розміщення планшета. «Лапки», утримуючі гаджет у потрібному положенні прогумовані, міцно і одночасно дбайливо фіксують планшет на своєму місці.
Вся конструкція кріпиться до лобового скла або приладової панелі через спеціальну присоску, діаметром 90 мм, Кут нахилу конструкції регулює зубчастий кронштейн, розміщений недалеко від присоски. Також можна змінювати нахил самої подушки з планшетом. Робить це кульовий механізм біля кредла. До того ж механізм забезпечує кут нахилу 45 градусів у кожну сторону.
Кріпити тримач Vertex iTab 3 до підголівника теж просто: достатньо використовувати кронштейн з гачками і гайками, що забезпечують щільне кріплення. Цей варіант кронштейна також має спеціальні механізми, які допоможуть налаштувати положення планшета. Правда, в даному випадку положень тільки 2: настройка висоти і віддаленості від спинки сидіння.
Vertex iTab 3 надійно кріпиться до спинки сидіння і турбуватися, що механізм відвалиться від неї не потрібно. Недоліком стало мабуть те, що мінімальна відстань планшета від спинки 10 см, а це не дуже зручно при використанні дитячого крісла.Комплектація1. Тримач
2. Кріплення на скло
3. Кронштейн для установки на підголівникТехнічні характеристики

 

  • Тип: комплект тримачів для планшета
  • Варіанти кріплення: до лобового скла і до підголівника
  • Регламентована діагональ планшетів, дюймів: до 12
  • Діапазон відстаней між бічними лапами кредла, мм: 115-185
  • Діапазон переміщення нижньої підставки кредла вниз, мм: 27
  • Допустима товщина планшета, мм: 25 (17*)
  • Максимальна вага планшета, м: Н/Д
  • Макс. довжина установки кронштейна від присоски до кредла, мм: 190
  • Діапазон довжин установки кронштейна кріплення до підголівника від планки кріплення до кредла, мм: 90-160
  • Власний вага, г: 395, 4

Фото