Вперед і вгору! Обзор Parrot Airborne Cargo Travis

Вперед і вгору! Обзор Parrot Airborne Cargo Travis

Ви готові до запаморочливих польотів на швидкості? Parrot airborne точно готовий, адже для цього він і створений! Так що готуйте смартфон, ми злітаємо!

 

Малий та молодецький

Цей міні-дрон оснащений чотирма пропелерами з автостабілізацією, які можуть розігнати його до 18км / год, а для того, щоб вони не зламалися при зіткненні, є захист пропелерів. На дні у дрона встановлена ​​камера з роздільною здатністю 0,3 мегапікселя, вона дозволить вам робити знімки під час польотів.

Як бачите, це відмінна іграшка для дітей і не тільки, а низька вартість робить цього міні-дрона ще привабливішим.

 

Полетіли!

Добре, з технічним потенціалом ми розібралися, а як же їм керувати? Дуже просто, для цього вам знадобитися тільки ваш смартфон! Airborne управляється за допомогою смартфона, просто встановіть спеціальний додаток і вперед!

Дрон спокійно себе почуває як на відкритому просторі, так і в приміщенні. Цьому сприяють його маленькі розміри і зйомний захист пропелерів. Але, через маленькі габарити, акумулятор не може похвалитися великою ємністю. Від однієї зарядки він може пролетіти близько 9 хвилин, зате він повністю заряджається всього за 25 хвилин.

 

 

У нашому магазині ви можете придбати цього дрона в двох комплектаціях: жовтий Cargo Travis і чорний Night Swat. Але відмінність не тільки в кольорі: Night Swat ще має LED ліхтарями, що дає йому можливість спокійно літати в темний час доби. Вибирайте будь-який, вони обидва відмінний подарунок як дітей, так і для дорослих.