Zagg InvisibleShield для iPhone 6 – огляд захисної плівки

Zagg InvisibleShield для iPhone 6 – огляд захисної плівки

Починаючи огляд міцної захисної плівки Zagg InvisibleShield, хотілося б одразу відзначити, що саме в цьому аксесуарі поєдналися всі найкращі якості, які може запропонувати такий захист для телефону: оригінальність, бюджетна ціна, відмінна якість.
Напевно кожен користувач хоче, щоб екран його гаджета якомога довше зберігав свій новий вигляд, не дряпався і не розбився. Звичайна захисна плівка зможе вберегти від першого, але від ударів вона цього зробити не може.
Всі ми різні і кожен з нас користується гаджетами за особливою, відомою тільки йому схемою.  Рідко коли відразу ж після покупки звертається увага на відсутність чохла, а заводську захисну плівку користувачі воліють зняти, як тільки, так і зразу.
Є ті, хто побачивши першу ж подряпину біжать в магазин за захистом, а є й інші люди: їм все одно який у гаджета зовнішній вигляд, головне, щоб він працював. Як би там не було, і тим і іншим буде цікавим захисне скло Zagg InvisibleShield – аксесуар створений з використанням військових технологій.
Головна особливість даного аксесуара в тому щоб захистити гаджет від подряпин, сколів і пилу, і навіть більше – скло захистить апарат від ударів. Хвалені військові технології, які використовувалися для створення плівки, що раніше застосовувалися в побудові військових вертольотів для захисту їх лопатей. Крім захисної плівки для iPhone 6, компанія займається виробництвом захисту практично для будь-якого мобільного гаджета.
На дотик Zagg InvisibleShield чимось нагадує крапельницю. Матеріал плівки схожий на твердий силікон або гуму з шорсткою поверхнею. Аксесуар запобігає подряпинам і поглинає удари, так що можна не турбуватися про збереження зовнішнього вигляду пристрою і про його поломку під час падіння. Ще один плюс від використання захисної плівки в тому, що подряпини на ній не зберігаються. Так, вони видні ще деякий час, але з часом стають невидимими і «затягуються». До речі, плівка також має здатність розсмоктувати дрібні бульбашки повітря, які потрапляють при наклейці плівки, а також буквально поглинати дрібний пил, що випадково опинилася на дисплеї.


Як наклеїти плівку. Особливості


Головна особливість наклейки Zagg InvisibleShield на iPhone 6 в тому, що це потрібно робити на вологій поверхні смартфона. Звичайно, опускати гаджет в воду не доведеться, так як плівка комплектується спеціальною рідиною, яку потрібно нанести безпосередньо на плівку. Деякі можуть порахувати, що рідина не потрібна, однак робити це потрібно обов'язково, і чим більше, тим краще. Даний факт пов'язаний з тим, що плівка при наклейці може розтягнутися. Правильно вирівняти аксесуар допоможе спеціальний інструмент, який теж йде в комплекті. Так що виробник подбав про те, щоб процес покриття плівкою був простим і швидким.


Комплектація


  • 1. Плівка Zagg InvisibleShield для передньої і задньої панелі
  • 2. Рідина для наклеювання плівки
  • 3. Інструмент для вирівнюючи плівки на гаджеті
  • 4. ІнструкціяZagg InvisibleShield має досить високу ціну, але вона безперечно варто того, щоб її купити. На аксесуарі не видно відбитків, жиру і бруду, подряпини швидко затягуються, а iPhone 6 не страшні тріщини і сколи.

Фото