Бездротовий зарядний пристрій. Поради щодо вибору

Бездротовий зарядний пристрій. Поради щодо вибору

З появою магнітної індукції в 19 столітті, наше життя стало значно простішим. Зовсім недавно з'явилася можливість ще більше його спростити. А все завдяки розробці бездротових зарядних пристроїв. Ці компактні, стильні і зручні пристрої швидко завойовують популярність, і безліч користувачів по достоїнству оцінили всі переваги.


БЗУ популярні в першу чергу тим, що:


1. Можна заряджати телефон в будь-якому місці і не турбуватися про його збереження.
2. Зручність використання – достатньо просто покласти телефон на зарядку і витримати його потрібний час.
3. Немає прямого контакту з електрикою, що означає безпеку використання пристрою, що особливо актуально для сімей, де є діти.


Як бачите переваг у використанні бездротового зарядного пристрою багато і тут перераховані далеко не всі плюси нового аксесуара. Після детального аналізу специфікації та характеристик апарату, настав час визначитися: як вибрати бездротовий зарядний пристрій для мобільного телефону?
В першу чергу, варто дізнатися, чи підтримує ваш конкретний смартфон функцію бездротової зарядки. Зараз виробники створюють телефони вже з цією функцією, але в більш старих моделях її може не виявитися. Після перевірки та її позитивного результату, можна більш детально дізнатися і про інші параметри, на які варто звертати увагу.
І таким чинником стане сумісність пристрою з тією чи іншою моделлю смартфона. Так, є зарядні пристрої, від яких можна зарядити практично будь-який смартфон, а є апарати, сумісні тільки з одним або кількома конкретними телефонами.
Не зайвим буде звернути увагу на зовнішній вигляд аксесуара. Все той же Samsung пропонує стильну зарядку у вигляді кола, яка не тільки якісно зарядить ваш гаджет, але і стане чудовою прикрасою робочої поверхні. Компанія Nokia також пропонує цікаві колірні рішення, а також докладає до комплекту подушечку в тон зарядного пристрою та кабель MicroUSB.
Час зарядки гаджета також відіграє важливу роль. Від потужності БЗУ безпосередньо залежить, скільки часу вам знадобиться для повного відновлення заряду акумуляторної батареї. При виборі такого пристрою слід врахувати, що його вихідна потужність повинна дорівнювати або перевищувати потужність зарядженої батареї, в іншому випадку зарядний пристрій буде її розряджати. Середній час зарядки телефону становить 3-3,5 години. І хоча це дещо повільніше, ніж стандартним способом, зате в кілька разів зручніше.
Більшість бездротових зарядних пристроїв працюють по стандарту Qi, є й такі, які використовують інший стандарт – PMA (наприклад, Powermat Ring від Duracell). У першому випадку відбувається індукційна передача енергії між пристроями, що знаходяться на відстані до 4 сантиметрів. Частота роботи Qi становить 100-205 кГц. Другий стандарт менш популярний, але на даному етапі активно просувається. Пристрої PMA теж працюють від електромагнітної індукції і за таким же принципом фізичної зарядки, як і Qi, але відрізняються частотою – 277-357 кГц.
Незалежно від того, який бездротовий зарядний пристрій ви підберете для свого гаджета, він має бути якісним, а його ціна повинна виправдовувати його можливості.

Фото