Bluetooth-гарнітури: як зробити вибір кращого аксесуара

Bluetooth-гарнітури: як зробити вибір кращого аксесуара

Всі, хто користується мобільними телефонами, напевно, знайомі з ситуацією, коли надходить вхідний дзвінок, а в цей час руки зайняті і немає можливості відповісти на нього. У деяких випадках, дзвінок можна проігнорувати, але що робити, якщо це дзвонить начальник чи постачальник? Щоб уникнути подібних ситуацій, варто звернути увагу на Bluetooth-гарнітуру.
Ця гарнітура стане вам відмінним помічником і позбавить від плутанини з кабелями. Її зручно використовувати, коли ви перебуваєте за кермом автомобіля, займаєтеся в тренажерному залі і просто в конкретний момент не можете взяти в руки свій телефон. При цьому, гарнітура проста у використанні, має доступну ціну і цікаві дизайнерські рішення. Крім цього, є пристрої з мінімальним набором функцій, а є такі, які мають безліч можливостей. Тому потрібно дізнатися, як з усіх цих пропозицій в інтернет-магазині ЖЖУК вибрати ту гарнітуру, яка підійде саме вам.
Головним правилом вдалого вибору бездротової гарнітури є перевірка її сумісності з моделлю вашого телефону. Попередньо перевіривши сумісність, ви уникнете порожніх витрат і подальшого повернення аксесуара. Виробники зазвичай самі вказують, з якими моделями гарнітур сумісний їх виріб.
Перед покупкою не зайвим буде спробувати зручність гарнітури наживо. Попросіть своїх знайомих дати приміряти аксесуар, а якщо такої можливості немає, наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну модель.
Крім того, треба вирішити, який тип Bluetooth-гарнітури вам потрібен: моно - або стереогарнітура.
Моногарнітура має лише один навушник і кріпиться до вуха з допомогою дужки (накладні) або навушник просто вставляється у вухо. Цей вид відмінно підходить діловим людям, водіям авто, мотоциклів або автомобілів, а також тим, кому потрібно звільнити руки під час розмови, і при цьому контролювати ситуацію навколо. Другим варіантом - стереогарнітурами зазвичай користуються ті, хто не тільки любить розмовляти по телефону, але і не може уявити себе без музики в навушниках. Такі гарнітури мають вигляд звичайних навушників, тільки без кабелів і з пультом управління дзвінками.


У більшості випадків, бездротові гарнітури виконують стандартні функції:1. Прийом/скидання виклику, завершення дзвінка

2. Голосовий набір

3. Швидкий дзвінок на останній набраний/вхідний номер

4. Сигнал про розряджений акумулятор

5. Перемикання між лініямиОднак є такі моделі, які можуть мати дисплей або автоматичне придушення шумів в залежності від зовнішньої обстановки, що дуже зручно при частих розмовах в шумніих місцях.
При виборі гарнітури в інтернет-магазині ЖЖУК, слід звернути увагу на час її автономної роботи. Бувають гарнітури, час роботи яких обмежено парою годин через  їх компактний розмір. Для вирішення цієї проблеми, деякі виробники комплектують гарнітури спеціальним футляром, в який вбудована батарея, підзаряджаюча основний акумулятор.
При купівлі Bluetooth-гарнітури в інтернет-магазині ЖЖУК багато користувачів в першу чергу звертають увагу на її зовнішній вигляд і дизайн. Цей фактор, безперечно, дуже важливий, але не варто забувати, що основна перевага гарнітури не в красивій "зовнішності". Та й не факт, що навіть найкрасивіша гарнітура на вусі буде виглядати гармонійно.
У підсумку слід зазначити, що краще всього вибирати Bluetooth-гарнітуру того ж виробника, що і ваш гаджет. Так ви будете на 100% впевнені, що пристрій сумісний зі смартфоном, а також уникнете неприємностей у вигляді неякісної продукції. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує гарнітури різних видів і більшості відомих виробників, так що ви підберете саме те, що потрібно і за прийнятною ціною.