Як вибрати підставку для планшета

Як вибрати підставку для планшета

Здавалося б, зовсім недавно кнопкові мобільні телефони були межею мрій і ось зараз, на зміну компактним мобільниками прийшли великі і функціональні гаджети - смартфони та планшети.
Планшет – зручний мобільний пристрій, що дозволяє завжди залишатися на зв'язку. Планшет – це компактний персональний комп'ютер з сенсорним управлінням. Гаджет використовується для роботи або розваг і стане надійним помічником в будь-якій ситуації. Для того щоб даний девайс довго служив вам вірою і правдою, до нього треба ставитися дбайливо. Докладно розглядати способи захисту ми не станемо. Зупинимося на підставці для планшета, яка, до речі, виконує важливу роль.


Для чого потрібна підставка


Наявність сенсорного дисплея стала великою перевагою планшетів. Відсутність повноцінної клавіатури не відчувається і необхідності в ній майже немає. Навіть якщо клавіатура вам не потрібна, працювати на планшеті довгий час без зручної підставки проблематично. Аксесуар здатний зробити з планшета повноцінний комп'ютер, головне, правильно його підібрати.


Які підставки бувають


Для того щоб підставка була популярною і її купували, виробники намагаються робити високотехнологічний продукт, який при цьому мав би стильний дизайн і був універсальним. Проста підставка зазвичай металева, рідше використовується твердий, надійний пластик. Пристрій зроблений у формі підставки для книг, хоча все частіше зустрічаються оригінальні, незвичайні моделі. При виборі підставки, звертайте увагу на наявність USB-кабелю. Якщо такий є, то підставка перетворюється в док-станцію. Крім того, є чохли-підставки з клавіатурою і без. Користь від таких чохлів до речі, подвійна, адже ви не тільки поставите гаджет в зручне положення в будь-який момент, але і надійно захистите його при транспортуванні. Загалом, до вибору типу цього аксесуара варто поставитися з усією серйозністю.
Якщо ж вам потрібен планшет в основному вдома або на роботі, підійде звичайна підставка без яких-небудь надмірностей. На сьогоднішній день виробники пропонують масу цікавих варіантів із металу, пластику і навіть скла, дерева. Також для любителів посидіти вдома є апарати, що поєднують в собі функції підставки, клавіатури і блоку живлення. Автомобілісти порадіють спеціальним аксесуарам, які кріпляться до скла, панелі приладів.
Оригінальну підставку під планшет можна використовувати в різних ситуаціях, незалежно від місцезнаходження та ситуації, що виникла. Залежно від бажаного стилю є можливість підібрати мінімалістське пристрій з прозорого матеріалу або класичний аксесуар, який влізе в дамську сумочку. А ще, створені підставки на подушечках спеціально для використання їх в ліжку.


На що звертати увагу


Здавалося б, вибір підставки не потребує особливих зусиль, але на ділі все зовсім інакше. Як бачите, аксесуарів існує безліч і в них не так просто розібратися. Серед усіх критеріїв, на які потрібно звертати увагу найголовніший в тому, щоб підставка підходила для конкретної діагоналі планшета. Ну, або віддати перевагу універсальному варіанту. Не зайвим буде уточнити, чи можна змінювати кут нахилу.
Кут нахилу взагалі дуже важливий параметр, адже планшет на підставці використовується для різних цілей – для відпочинку, роботи, ігор. У всіх цих випадках положення гаджета потрібно міняти і регульована підставка буде до речі.
Загалом, ринок сьогодні пропонує безліч всіляких моделей, тому важливо підібрати потрібний аксесуар. Тут все залежить від ваших уподобань, потреб і фінансових можливостей.