Як правильно вибрати стилус

Як правильно вибрати стилус

Сучасні телефони і планшети з сенсорними екранами знаходяться на піку популярності. Велика діагональ екрану і технічні характеристики дозволяють використовувати мобільний гаджет для досить серйозних завдань, управляти якими лише дотиком буває досить важко. З метою максимально полегшити роботу на пристроях із сенсорними екранами і були створені спеціальні ручки - стилуси.
Стилус зазвичай має вигляд олівця або ручки і дозволяє власникам гаджетів повністю контролювати свій апарат. Деякі вважають, що в сучасних теплових сенсорах цей девайс не потрібен, однак на практиці все виявляється зовсім не так. Для максимально зручної роботи з телефоном або планшетом через стилус, варто правильно підібрати цей аксесуар.
Що стосується критеріїв вибору стилуса, то їх досить багато, так само як і ринкових пропозицій. Велику увагу варто приділити зручності стилуса. Аксесуар повинен бути компактним, але при цьому зручно розміщуватися в руці. Наприклад, стилуси у вигляді медіаторів хоч і красиві, але не дуже зручні. Крім того, варто приділити увагу вазі стилуса - ви повинні відчувати його в руці, але при цьому вага не повинна бути занадто великою.
Найпопулярнішим видом стилуса з точки зору зручності є пристрій у вигляді звичайної ручки. Ручки можуть мати наконечники з різних матеріалів - гуми, губки, струмопровідних волокон, пластику і кожен з них має свої переваги. Стилуси мають спеціальні кріплення, за допомогою яких їх можна прикріпити до чохла. Крім того, можна вибрати стилус для iPad, iPhone та інших мобільних пристроїв, виготовлених спеціально під конкретні моделі.
Не менш важливим аспектом при виборі стилуса є якість матеріалів, з яких він виготовлений . Багато користувачів роблять вибір, грунтуючись на зовнішньому вигляді пристрою. Безсумнівно, цей показник теж дуже важливий, тому в інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете для себе безліч моделей стилусів кращої якості. Показником якості девайса є плавність і чіткість пересування картинок, «точне попадання» по потрібних клавішах, загалом, повний зв'язок з дисплеєм. Крім того, намагайтеся вибирати моделі, в яких наконечник закритий спеціальним ковпачком.
Мобільні телефони та планшети з сенсорним екраном дуже чутливі і вимагають дбайливого відношення. Так, подряпини і потертості на дисплеї призводять до втрати чутливості і поганої роботи останнього. На жаль, ринок пропонує багато стилусів, які можуть пошкодити дисплей і їх варто обходити стороною.
Якщо для набору тексту і серфінгу в інтернеті можна вибирати різні моделі, то для малювання на планшеті або смартфоні потрібні спеціальні пристрої.
В першу чергу, варто звернути увагу на товщину наконечника. Наприклад, для малюнків з великою кількістю деталей краще вибирати стилус з тонким наконечником. Мінімальний діаметр наконечника стилуса становить 4 мм. Ну а тим, хто віддає перевагу більш простим малюнкам з чіткими і рівними лініями, припадуть до смаку стилуси у вигляді маркерів з жорстким вістрям. Крім того, стилус для планшетів або мобільних телефонів може продаватися зі змінними наконечниками, що значно спрощує вибір відповідного варіанта не тільки для художників, але і для інших користувачів.
Просунуті батьки, які дозволяють своїй дитині користуватися смартфонами або планшетами, можуть підібрати стилуси, що дозволяють дітям легко управляти гаджетом. В даному випадку, перевагу варто віддати міцним виробам, заключеним в сталевий корпус. Такі стилуси не повинні мати знімних деталей, щоб уникнути неприємних наслідків.
Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує стилуси на будь-який смак, починаючи з простих пристроїв і закінчуючи аксесуарами, призначеними для конкретних моделей гаджетів. Якщо з першого разу не вдалося підібрати підходящий варіант, не варто зневірятися. Адже, як би не було, стилус - це в першу чергу аксесуар, який при бажанні, можна легко замінити.