Як зробити правильний вибір захисної плівки для мобільного телефону

Як зробити правильний вибір захисної плівки для мобільного телефону

Після покупки нового смартфона, дуже важливо зберегти його зовнішній вигляд і функціональні характеристики. І тут потрібно щось більш суттєве, ніж акуратне поводження, хороший чохол і очисні серветки. Спеціально для захисту екрану смартфона від пилу, вологи, механічних пошкоджень, були створені захисні плівки.

Захисна плівка для смартфона - це тонкий прозорий аксесуар з полімеру або міцного скла, який кріпиться на екран або задню панель пристрою (для iPhone) і допомагає зберігати його красивий зовнішній вигляд і захистити гаджет від псування в разі несприятливого впливу навколишнього середовища. Найбільшою популярністю в сучасних смартфонах користуються спеціальні захисні скла, але крім них існує ще кілька видів захисних плівок.

Найпоширенішим видом плівок є глянцеві. Їх головною перевагою стало те, що такі плівки створюють мінімальний вплив на якість картинки і майже непомітні на пристрої. В інтернет-магазині ЖЖУК ви підберете такі плівки для будь-якої моделі смартфона, незалежно від діагоналі його екрана. Крім того, глянцева плівка добре приховує дрібні подряпини і захищає смартфон від утворення нових пошкоджень.

Другі за популярністю - матові (антиблікові) захисні плівки. Їх перевага в тому, що вони захищають від відблисків, і не збирають відбитки. Вибравши цей вид плівки, ви можете бути впевнені в тому, що вона прослужить досить довго і не створить дискомфорту при її використанні. Антиблікова плівка дозволяє використовувати гаджет з комфортом навіть при яскравому освітленні.

Якщо вибираючи захисну плівку до свого мобільного телефону, вам хочеться відійти від типових покриттів, зверніть увагу на ще один вид плівок - дзеркальні. Їх поверхня має ефект дзеркала, що надає оригінальності зовнішньому вигляду гаджета. Хоча після включення екрану дзеркальний ефект пропаде, функціональні характеристики плівки залишаться. Дзеркальна плівка відмінно маскує подряпини, але збирає відбитки пальців.

Використовуючи гаджет, не завжди вдається передбачити, чи є ризик його механічного пошкодження. Навіть найакуратніші користувачі можуть зіткнутися з тим, що смартфон впаде, ви на нього випадково наступите або екран зазнає сильного тиску в сумочці або кишені. Надійним захистом від усіх цих неприємностей стане протиударна плівка або захисне скло. Зі своїм основним завданням - захистити екран від механічного впливу така плівка справляється на «відмінно», адже вона знижує ризик пошкодження гаджета при ударі на 80%! При цьому протиударна плівка зберігає чутливість екрану і його яскравість на такому ж рівні, ніби ніякої плівки і немає.

Крім того, існує два типи захисних плівок, які різняться між собою способом кріплення до екрану: статичні і клейкі. В інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете обидва цих типи.

Статична плівка кріпиться до екрану гаджета завдяки тонкому силіконовому покриттю за рахунок чого вони відмінно фіксуються, не залишають бульбашок повітря і не відстають. За рахунок свого покриття така плівка відмінно переносить прання, так що її можна неодноразово знімати, протирати з внутрішньої сторони і повертати на місце. Захисна плівка на клейкій основі, на жаль, не може похвалитися такою універсальністю і при подібних діях швидко прийде в непридатність.

Зверніть увагу, що невидимий захист без втрати якості зображення забезпечить глянцева плівка, а від сонячних променів справжнім порятунком стане матова або антиблікова захисна плівка. Стильні користувачі відмінно поєднують захист екрану з прикрасою, вибираючи дзеркальні плівки. А для максимальної міцності і безпеки від механічних пошкоджень найкраще підійде міцне захисне скло. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує великий вибір захисних плівок для будь-якої моделі смартфона. У нас ви підберете собі ту плівку, яка найкраще підходить для вашого гаджета.

Якщо ви впевнені в своїх силах, поклеїти плівку можна і самостійно, проте, враховуючи особливості кожного виду, варто звернутися до фахівців. Від того, чи правильно поклеена захисна плівка, безпосередньо залежить, чи буде вона справлятися зі своїм завданням. Крім того, бульбашки повітря сильно заважають і дратують, а захисне скло може тріснути, якщо неправильно закріпити його на екрані. Також, важливо враховувати, що на плівці є отвори для динаміка і мікрофону і потрібно, щоб вони співпадали.

Незалежно від того, чи займаєтеся ви самостійним наклеюванням чи плануєте звернутися до фахівця, всі плівки відмінно справляються зі своїм завданням, так що ви можете бути впевнені в надійному захисту екрану свого гаджета.