Як зробити вибір зарядного пристрою

Як зробити вибір зарядного пристрою

З популяризацією сучасних мобільних телефонів і планшетів, проблема розрядженого акумулятора стає все актуальнішою і, схоже, в найближчому майбутньому вона нікуди не дінеться. Причина цього в тому, що нові вдосконалені моделі гаджетів з'являються постійно, а ось батареї до них залишаються на тому ж рівні. В результаті, заряду акумулятора вистачає на день і то в кращому випадку. Так як нових акумуляторних батарей поки немає і не передбачається, доводиться вирішувати проблему іншим шляхом, а саме, вибирати відповідний зарядний пристрій для мобільного гаджета.
Багато з нас хочуть, щоб девайси заряджалися швидко і довго тримали заряд. Але, на жаль, часто зарядний пристрій не надто швидко заряджає гаджет, і потрібно кілька годин для повного заряду акумулятора. Проте не все ще втрачено і для більшості телефонів або планшетів можна підібрати мережевий адаптер, який зробить свою роботу швидше. За яким критерієм обирати зарядний пристрій для акумулятора в інтернет-магазині ЖЖУК, насправді не так вже і складно.
Для початку варто дізнатися, який тип зарядних підходить конкретно до вашого гаджету. По-перше, потужність пристрою повинна відповідати потужності, заявленій в характеристиках до вашого апарату. Крім того, потрібно, щоб роз'єм телефону і роз'єм зарядного гаджета співпадали, так як в протилежному  випадку ви ризикуєте пошкодити свій девайс. Якщо з цим все в порядку, тоді рухаємося далі і дивимося, якій вихідний струм в тому чи іншому зарядному пристрої. Чим меншою буде ця цифра, тим швидше піде процес заряду батареї девайса. На блоці живлення зазвичай вказана сила вихідного струму, наприклад, 0.7 А і 1 А і в другому випадку, смартфон або планшет зарядиться швидше на 30%. Оптимальною силою вихідного струму для смартфона стане значення в 2 А. Для планшета вихідний струм знадобиться значно вищий, так що при виборі зарядного пристрою варто зупинити вибір на зарядних пристроях з силою вихідного струму 3 А. Це пов'язано з тим, що ємність акумуляторної батареї в планшетах більша і, як наслідок, їй потрібно більше часу, щоб повністю зарядитися.
Сила струму - не єдиний критерій, за яким користувачі визначають вибір зарядного пристрою. Багато хто не замислюються про те, що сам кабель, а точніше його якість теж грає важливу роль. Кабелі дешевих зарядних пристроїв тонкі, короткі і мають великий ризик прослужити зовсім недовго. Саме тому, вибираючи зарядний пристрій для гаджета в інтернет-магазині ЖЖУК, варто віддавати перевагу оригінальної продукції тієї ж фірми, що і сам девайс чи іншого, перевіреного виробника.
Якщо ви є власником телефону, планшета або іншої портативної техніки, варто звернути увагу на окремі зарядні пристрої, в яких кабель підключається до блоку живлення через USB. Це добре тим, що гаджет можна заряджати не тільки від мережі, але і від комп'ютера або ноутбука. Крім того, кабель в даному випадку відіграє роль не тільки зарядного, але і синхронізує пристрій з ПК. Водії зрадіють можливості заряджати свій телефон прямо в машині. Автомобільний зарядний пристрій не займає багато місця, підключається до прикурювача і часто багато власників авто люблять їх більше док-станцій.
Незалежно від того, власником якої з моделей смартфонів або планшетів ви є, до вибору зарядного пристрою варто віднестися з великою відповідальністю. Для того щоб акумуляторна батарея справно служила вам протягом тривалого терміну, інтернет-магазин ЖЖУК склав каталог оригінальних і якісних зарядних пристроїв для більшості моделей, які не псують акумулятор і забезпечують його повноцінну зарядку.