Карти пам'яті - як зробити правильний вибір

Карти пам'яті - як зробити правильний вибір

Купуючи новий мобільний телефон або планшет, ми намагаємося використовувати його з максимальним комфортом. Все частіше виробники намагаються оснастити продукцію як якомога більшим об'ємом внутрішньої пам'яті, але, на жаль, її не завжди вистачає. Для розширення обсягу сховища даних, рекомендується використовувати карти пам'яті, для яких в пристроях передбачені спеціальні слоти.
Карта пам'яті - пристрій, вибір якого, на перший погляд, не несе в собі якихось складнощів. Ми звикли обирати ці пристрої, виходячи з їх об і цінової категорії. Однак цей маленький цифровий накопичувач володіє деякими технічними характеристиками, на які потрібно звертати увагу при його покупці.
Різновидів карт пам'яті існує досить багато. Кожна з них відрізняється один від одного типом, об'ємом, швидкістю передачі даних, так і виробників на ринку теж багато. То як вибрати кращу карту пам'яті в інтернет-магазині ЖЖУК?
Ринок пропонує кілька типів карт пам'яті. Зрозуміти, який з них підтримує ваш гаджет, допоможе інструкція до вашого пристрою. Практично всі фотоапарати, телефони і планшети працюють з картами типу Secure Digital (SD). Також є ще два види: SDHC з великою і SDXC із великою ємністю. Купуючи карту пам'яті для більш старого пристрою, варто дізнатися, чи підтримує вона ці формати карт.

Найпопулярнішим різновидом карт пам'яті є MicroSD. Це карти розміром 15х11х1 мм, які ідеально підходять для мобільних гаджетів, а максимальний обсяг такого пристрою може досягати 128 Гб. Вони широко використовуються в смартфонах і планшетах завдяки своїм розмірам. Крім того, MicroSD можуть підходить до деяких моделях фотоапаратів. Власникам планшетів варто звернути увагу на те, який розмір карти пам'яті підтримує планшет. Є моделі, що працюють з типом карт MicroSD, а є й такі, в яких передбачений слот для повнорозмірних (32х24х2,1 мм) карт Secure Digital.
Обсяг карти пам'яті варто вибирати в залежності від того, скільки ви плануєте завантажувати інформації і який обсяг внутрішньої пам'яті вашого гаджета. Залежно від можливостей цифрового накопичувача ви зможете передбачити, скільки музичних файлів або відеозаписів поміститься на нього. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує карти пам'яті, здатні вмістити в себе кілька HD відео і фото з роздільною здатністю до 40 млн. пікселів у форматі RAW, в якому одна фотографія може «важити» до 30 Мб. Найпопулярніші об’єми карт пам'яті - це 16 і 32 Гб, хоча багато хто вибирає для себе пристрої з максимальним об'ємом до 128 Гб.
Одним з найбільш важливих пунктів, на які потрібно орієнтуватися при покупці карти, є швидкість передачі даних. Більшість покупців на даний факт не звертають жодної уваги, а дарма, адже саме швидкість передачі даних визначає, де буде використовуватися цей накопичувач. Записувати відео якості Full HD, робити фото при низькій швидкості роботи карти буде проблематично, адже кожен окремий кадр буде досить повільно записуватися. Відрізнити повільну карту пам'яті від швидкої досить просто - на всіх них вказані класи швидкості (class). Найпоширеніші класи - 2,4,6,8 і 10. Вони означають швидкість, з якою інформація записується на карту. Карта з class 2 запише дані зі швидкістю 2 Мб/с, а class 10 зі швидкістю навіть вище, ніж 10 Мб/с. Для тих, хто планує знімати відео якості Full HD, кращим варіантом стануть карти class 10. Їх реальну швидкість потрібно вибирати виходячи із специфіки роботи. Наприклад, зйомка рухомих об'єктів вимагає швидкості роботи карти від 30 Мб/с. Ну а професіонали сміливо можуть підібрати пристрій зі швидкістю до 100 Мб/с. Швидкість передачі даних важлива також при записуванні інформації на комп'ютер, картки - чим вона вища, тим швидше піде процес.Підводячи підсумок, варто виділити три основні пункти, на які варто звертати увагу при виборі карти пам'яті:


1. Формат карти пам'яті. Кожен пристрій має свій формат і картки, які підходять для фотоапаратів та деяких планшетів, не підходять для мобільних телефонів.

2. Обсяг карти. Можна довго думати, скільки місця на цифровому носії вам знадобиться, а можна просто взяти карту об'ємом, наприклад у 32 Гб і знати, що місця вистачить на все. Однак варто звернути увагу, карту з яким обсягом вважає ваш гаджет. Так, є пристрої, які не бачать карти об'ємом вище 4 або 8 Гб.

3. Не варто особливу увагу приділяти виробникам карт пам'яті. Всі вони однакові і різниці в роботі карт немає. А ось від швидкості запису залежить багато чого. Швидкість передачі даних з картки на комп'ютер буде тим вищою, чим вищим є клас карти. В даному випадку, найбільш швидкі пристрої створює виробник Trancend.

Карти пам'яті з різного класу і з різною швидкістю передачі даних ви знайдете в інтернет-магазині ЖЖУК. Ми подбали про те, щоб пошук на сайті був максимально зручним і ви могли підібрати те, що потрібно.
Якого виробника вибирати, вирішувати тільки вам. Ринок сьогодні пропонує безліч фірм, що випускають якісні та швидкі карти пам'яті з великим об'ємом пам'яті. Купивши цей пристрій в інтернет-магазині ЖЖУК, ви отримаєте фірмовий гарантійний талон і карту пам'яті, яка буде вірно служити вам довгі роки.