Найкращий захист екрану планшета – вибираємо захисну плівку

Найкращий захист екрану планшета – вибираємо захисну плівку

До всього розмаїття сучасних гаджетів додалися планшети. Ці популярні пристрої з'явилися вже досить давно. Активно купувати їх почали кілька років тому. Затребуваність планшетів обумовлена тим, що вони мають широкий набір функцій, приваблюють автономністю, компактністю і асоціюються з успішними людьми.

Для того щоб планшет зберігав свій первісний вигляд і радував власника робочим і гладким екраном, за ним потрібно правильно доглядати. Звичайно, можна купити в інтернет-магазині ЖЖУК чохол і подумати, що цього достатньо, а можна не випробовувати удачу і обзавестися ще й захисною плівкою для повного захисту планшета.

На сьогоднішній день ринок пропонує захисні плівки для планшетів з різним ступенем захисту та різною вартістю. Незалежно від того, чи вибрали ви дорожчу або бюджетну модель, вже через кілька місяців активного використання потрібно замінити плівку на нову.

Захисні плівки для планшетів поділяють на два види: глянцеві і матові. Останні більш стійкі до подряпин, мають захист від відблисків і не збирають відбитки пальців. У свою чергу вони можуть вплинути на яскравість дисплея, що сподобається не кожному. Глянцеві плівки, хоч і не приховують відбитків і подряпин, ніяк не впливають на яскравість  дисплея. Таким чином, немає необхідності у підвищенні яскравості, від чого батарея буде працювати трохи довше.

Загалом, вибір одного з цих видів плівок залежить від того, наскільки активно ви використовуєте планшет. Якщо для вас головну роль грає яскравість зображення для комфортної роботи з пристроєм, сміливо вибирайте глянцеву плівку. Але при частому використанні планшета на вулиці і бажання раз і назавжди позбутися від проблеми слідів від пальців і дрібних подряпин, варто віддати перевагу матовій захисній плівці.

Всі планшети комплектуються захисною плівкою, яка вже поклеена на екран. Варто враховувати, що такі плівки не відрізняються високою якістю, а деякі виробники і зовсім розміщують на плівці свої рекламні слогани. Саме тому більшість користувачів відразу ж знімають такі плівки і залишають екран планшета без належного захисту. Цього робити не варто, краще купити в інтернет-магазині ЖЖУК захисну плівку високої якості.

Визначити розмір потрібної плівки досить легко. В першу чергу, при виборі захисту варто дізнатися діагональ планшета, а вже потім вибирати матову або глянцеву плівку. Зазвичай, захисна плівка універсальна, проте є й такі, які створені спеціально для конкретних моделей планшетів. Так, якщо ваш планшет оснащений веб-камерою, то вам потрібна спеціальна плівка з отворами в потрібному місці.

Функціональність захисних плівок не обмежується наклеюванням на дисплей пристрою. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує захист і для задньої панелі планшета. Особливо популярні такі плівки серед власників iPad і не даремно, адже ці планшети мають металеву задню кришку, яка може подряпатися.

До речі, з метою захисту дисплея і задньої кришки планшета від ударів і поломки рекомендується використовувати замість звичайної захисної плівки спеціальне міцне скло. Цей вид плівки не спотворює картинку, зовсім непомітний на пристрої, і допоможе захистити планшет не тільки від дрібних подряпин і потертостей. Захисне скло варто вибирати тим, хто постійно носить планшет з собою і часто виймає його з сумки, так як в такому випадку, високий ризик випадково упустити пристрій і розбити екран.

Багато хто вважає, що всі захисні плівки для планшетів однакові і нічим не відрізняються, крім бренду і ціни. Насправді все зовсім не так. Якщо ви все ж таки вирішили придбати найпростіший варіант в інтернет-магазині ЖЖУК, враховуйте, що строк служби такого захисту багато в чому залежить від того, як його поклеїти на дисплей.

Для наклеювання захисної плівки краще звернутися до експерта. Спеціаліст зробить все швидко, професійно і, головне, якісно.