«Музика в голові». Вибираємо навушники

«Музика в голові». Вибираємо навушники

Навушники – аксесуар, без якого не можуть обійтися не лише меломани, але і звичайні користувачі, які активно користується портативними (і не дуже) гаджетами. До вибору такого простого на перший погляд пристрою варто поставитися з усією серйозністю. Критеріїв вибору в інтернет-магазині ЖЖУК існує величезна кількість, однак варто керуватися в першу чергу співвідношенням «ціна-якість» для того, щоб стати власником найкращої пари навушників, яка буде служити вам довгий час.


Портативність або стаціонарність?


Для початку, варто визначитися, які навушники вам потрібні. Якщо ви звикли слухати музику в дорозі, у парку чи в маршрутці, тоді, мабуть, варто віддати перевагу портативному варіанту. Головна перевага переносних навушників – їх компактність. При цьому зовсім не має значення їх форма – такі навушники можуть бути як внутрішньоканальними, так і накладними. Кабель в аксесуарах легкий і не дуже довгий – близько метра завдовжки. Вставним або "вакуумним" навушникам віддають перевагу ті, хто звик завжди перебувати в русі. Такі аксесуари чутливі, гучні і відмінно поєднуються з портативними гаджетами – смартфонами, планшетами та плеєрами.
Що стосується стаціонарних навушників – це повнорозмірні моделі, створені для домашнього (офісного) використання. Розмір таких аксесуарів великий, шнур довгий, але при цьому вони зберігають комфортність. Зовнішній вид повнорозмірних навушників може бути самим різним – від простого шкірозамінника та пластикової конструкції, до дорогої шкіри або металу. Чутливість «домашніх» навушників зазвичай середня або низька, адже в пристроях використовуються великі динаміки. В виду цього, подібні моделі краще всього використовувати в зв'язці з підсилювачем. Це варто враховувати при виборі стаціонарних навушників в інтернет-магазині ЖЖУК.
Вибираючи навушники, варто пам'ятати одну просту істину: всьому своє місце. Це означає, що портативні моделі потрібно купувати для використання за межами будинку, в той час, як повнорозмірні, стаціонарні навушники краще за все зберігати на своєму робочому місці або вдома, біля комп'ютера.


Що краще: відкриті або закриті навушники?


Коли належить вибрати тип оформлення навушників, більшість користувачів без вагань віддадуть перевагу саме закритим моделі. Причина дуже проста і банальна: закритий тип означає високий рівень шумоізоляції, а також гарантує, що ніхто крім вас нічого не почує. Звичайно, рівень шумоізоляції залежить від якості навушників, але якщо враховувати, що відкриті не мають її взагалі, то все стає очевидним. У відкритих навушниках замість цільної задньої стінки використовуються перфоровані матеріали, а це автоматично означає, що гучність звучання всередині і зовні однакова.
Перевага вибору закритих навушників зрозуміла, але тут варто враховувати, що якість звучання в даному випадку буде не на вищому рівні. У свою чергу, відкриті моделі доречні лише в тому випадку, якщо ви упевнені, що нікому не заважаєте своєю музикою. Якість відтворення значно краща, звук об'ємніший, а все за рахунок відсутності спотворень між чашкою і динаміком.
Закриті навушники в інтернет-магазині ЖЖУК також можуть мати підвищений рівень шумоізоляції. Це досягається шляхом замішування в загальний звук спеціального сигналу. Система працює таким чином, що мікрофон вловлює навколишні шуми, в той час, як спеціальна схема обробляє його і «домішує» до основного звуку. Все це допомагає позбутися від сторонніх шумів під час прослуховування аудіо, проте впливає на загальну якість відтворення не найкраще вплив.


Підбираємо конструкціюНемає одного універсального варіанту для всіх. І якщо одному підходять навушники-вкладиші, то інший з великою зручністю скористається накладним варіантом. Враховуючи індивідуальні особливості користувачів і різні смаки, розробники постійно придумують яскраві і незвичайні колірні рішення і форми.
Любителі класики можуть вибрати найпоширеніший варіант – накладні навушники з зручним оголів'ям. Такі моделі відрізняються тим, що щільно облягають голову і надійно утримують чашки на своєму місці.
Не менш надійними з точки зору конструкції стали навушники з типом кріплення «гачок». На кожній чашці кріпиться спеціальний гак, який потрібно прикріпити позаду вушної раковини, фіксуючи навушник навпроти вушного каналу. Замість 2-х крюків можна використовувати варіант кріплення потиличною дугою.
Навушники-вкладиші і внутрішньоканальні мають схожу конструкцію з різницею в тому, що останні поміщаються у вушний канал дещо глибше. Подібні моделі цінують ті, хто завжди знаходиться в русі і не любить занадто великих конструкцій на голові.
Загалом, кожен вибирає для себе той варіант, який для нього найбільш прийнятний. Починаєте ранок з пробіжки? Сміливо замовляйте в інтернет-магазині ЖЖУК внутрішньоканальний варіант. Звикли до об'ємного, «мясистому звуку? Вибір накладних професійних навушників теж немала.


Як не допустити помилки при виборі навушників


Однією з найбільш частих помилок, які допускають користувачі при виборі цього аксесуара, став вибір професійних моделей для звичайного використання. Останнім часом активно культивується ідея того, що лише студійні навушники здатні відтворювати аудіо «так як воно є», тобто без спотворень і обробки. На ділі ж потрібно вміти розрізняти ці речі і розуміти, що те, що добре підходить професіоналам не завжди принесе користь при щоденному використанні.  Крім того часто приставку Студіо в назві гарнітури розробники використовують суто в рекламних цілях і нічого спільного з професійною апаратурою такі навушники не мають.
Те ж саме можна сказати і про навушники, у розробці яких беруть участь відомі особистості. Звичайно, ім'я зірки ще не означає, що таку модель варто обходити стороною, але і не є гарантією якості.
Особливу увагу варто приділити купівлі копій, реплік і підробок.  Багато користувачів готові віддати шалені гроші лише б володіти «фірмою», але ще більше тих, хто згоден на підробку, лише б дизайн був упізнаваним, а бренд відомим. Варто враховувати, що дешеві моделі рідко коли підробляють і, якщо у вас немає достатньої суми на покупку дорогих навушників, зверніть увагу на бюджетні варіанти. Благо, інтернет-магазин ЖЖУК може запропонувати великий вибір.
Для того щоб захистити себе від підробки, звертайте увагу в першу чергу на ціну того чи іншого аксесуара. Погодьтеся, малоймовірно, що накладні моделі Beats by Dr. Dre (і внутрішньоканальні теж) будуть коштувати 100 гривень.
Насправді критеріїв вибору кращих навушників не так вже й багато. Головне, щоб аксесуар не тільки був комфортним у використанні, але і мав відповідні характеристики, якість звучання і, звичайно ж, доступну ціну.

Фото