На що звертати увагу при виборі акумулятора для мобільного телефону

На що звертати увагу при виборі акумулятора для мобільного телефону

Користувачі сучасних мобільних телефонів можуть описувати їх переваги нескінченно. Однак вони точно забудуть сказати про один з їх недоліків: при активному використанні всіх функцій смартфона його акумуляторна батарея протримається у кращому випадку, день.
Багато власників гаджетів періодично замислюються про те, як зробити так, щоб їх техніка виконувала свої функції довше доби при максимальному навантаженні. Відповіді на це питання немає, адже є безліч моделей телефонів і можливих варіантів навантаження на них.

Всього є два варіанти, які допоможуть продовжити роботу вашого гаджета в автономному режимі:

- підбір більш ємної батареї, якщо така передбачена для конкретної моделі телефону

- покупка в інтернет-магазині ЖЖУК додаткового стандартного акумулятора для страховки

Крім того, варто звертати увагу на вид акумуляторної батареї. Вибирати варто літій-іонні або літій-полімерні акумулятори, так як вони не потребують особливого догляду і зберігають свої експлуатаційні характеристики тривалий час.
Через те, що батарея неодноразово заряджається і розряджається, її ємність значно зменшується приблизно 300 циклів заряду/розряду. Але це стосується тільки літієвих акумуляторів, яким притаманний «ефект старіння» по закінченню 2-х або 3-х років активної експлуатації мобільного гаджета. На жаль, деякі виробники пропонують для своїх моделей посилені акумулятори, і часто доводиться зупинятися на стандартному варіанті. Незважаючи на це, найактивніші користувачі гаджетів воліють купувати додаткову батарею в інтернет-магазині ЖЖУК відразу після покупки свого смартфона. Крім того, задуматися про покупку нової батареї варто, якщо ви помітили, що вона занадто сильно нагрівається під час заряду (понад 60°С). Даний факт в більшості випадків означає, що в акумуляторі є внутрішній дефект і він не придатний для подальшої експлуатації.
Ще однією причиною, по якій потрібна заміна акумуляторної батареї - здуття останньої, яке сигналізує про те, що хімічна реакція порушена, виділяється газ і підвищується тиск. Незважаючи на те, що подібна батарея цілком може працювати в такому стані, вона становить небезпеку вже сама по собі і як тільки ви помітили подібне у своєму телефоні сміливо викидайте старий акумулятор та замовляйте новий інтернет-магазині ЖЖУК.
Вибираючи нову батарею для свого телефону, не забудьте перевірити, щоб вона підходила для вашої конкретної моделі телефону. Бажано вибирати оригінальний акумулятор того ж виробника, що і гаджет, так як він може послужити довше. Однак якщо такої можливості немає, варто обов'язково перевірити якість і сумісність батареї від іншої фірми.
Ще одним критерієм вибору стане тип джерела живлення, тобто вашої майбутньої батареї. Найкращими і, як наслідок, популярними вважаються літій-іонні (Li-ion) акумулятори. Крім них, користувачі вибирають літій-полімерні батареї.
Вибір же підробленої батареї загрожує виходом мобільного телефону з ладу або зменшеним строком автономної роботи останнього. А от сторонні відомі виробники акумуляторів цілком можуть впоратися зі своїм завданням, але тільки у разі повної сумісності з мобільним пристроєм.
В інтернет-магазині ЖЖУК ви зможете підібрати батарею для свого гаджета, незалежно від фірми-виробника, будь то Samsung, Nokia, Lenovo або інші, менш відомі компанії.