На що звертати увагу при виборі автомобільного тримача

На що звертати увагу при виборі автомобільного тримача

Портативні гаджети зайняли важливе місце в нашому житті. Ми вже настільки звикли до них, що не можемо уявити себе без музики в навушниках щоранку, серфінгу в інтернеті в парку з планшета, а без телефону відчуваємо себе, як без рук.
Проте така залежність від гаджетів часто може негативно позначитися на нас, особливо це стосується тих, хто звик пересуватися на власному транспорті. Водії часто стикаються з ситуаціями, коли доводиться відволікатися від дороги для того, щоб відповісти на дзвінок, переглянути час або прочитати чергову смс-ку. Щоб уникнути аварійних ситуацій, так і просто для більшої зручності були створені автомобільні утримувачі. Ці аксесуари багатофункціональні і підходять не тільки для телефонів, планшетів, КПК, а також GPS-навігаторів.
Переваг у автомобільних утримувачів насправді маса. По-перше, ви надійно зафіксуєте гаджет, зі зручністю зможете відповідати на дзвінки, читати смс або включати плеєр. Крім того, сучасні гаджети можуть виконувати роль навігаторів і якщо ви вирішили використовувати їх в цій ролі, то без тримача просто не обійтися!
При виборі відповідного утримувача потрібно звертати увагу на технічні характеристики пристрою.
Для початку потрібно дізнатися яка вага і розмір вашого гаджета, а також те, яким способом кріпиться до панелі тримач. Це може бути присоска або жорстка штанга. Присоски зараз вже рідко використовуються, так як нові гаджети важать все більше, і утримувач на присосці може не витримати такі габарити і вагу. Більшою надійністю відрізняються утримувачі з кріпленням на міцній присосці. Такі пристрої легко кріпляться до будь-панелі вашого авто, і при цьому витримують більшу вагу гаджета, ніж звичайна присоска.
Самим надійним видом кріплень власників стала жорстка штанга. Вона відмінно витримає екстремальну їзду поганими дорогами і ваш телефон або планшет не випаде з фіксатора і не пошкодиться.
Крім того, вибираючи цей аксесуар, варто враховувати, що тримачі для гаджетів крім свого безпосереднього завдання можуть виконувати роль зарядного пристрою для смартфона або Bluetooth-гарнітури.
В інтернет-магазині ЖЖУК ми склали цілий каталог автомобільних власників, серед яких як універсальні моделі, так і пристрої для конкретних гаджетів.
Вибираючи автомобільний тримач, варто виходити з того, що ви хочете отримати в результаті: лише зручну підставку або більш функціональний пристрій.
Насамперед потрібно звертати увагу на довговічність пристрою. Звичайно, міцність конструкції дуже важлива, але велику роль відіграє також її універсальність. Навіть якщо у вас найновіший і сучасніший гаджет, підбирати тримач під нього краще все-таки універсальний, і після зміни гаджета, змінювати тримач не доведеться.
Ще одним важливим пунктом при виборі цього аксесуара є якість кріплення тримача до поверхонь автомобіля. Таким чином, при виникненні непередбачених ситуацій ви не зіткнетеся з тим, що гаджет впав і пошкодився. Присоска або штанга повинна обов'язково бути якісною, з клейкою основою і кріпитися до приладової панелі максимально міцно.
Не менш важливу роль, ніж міцність кріплення присоски грає міцність фіксації самого гаджета. В інтернет-магазині ЖЖУК є універсальні тримачі, фіксатори яких міцно утримують пристрої, і вони не випадають і не бовтаються.
Ще одним пунктом, на який варто звернути увагу став зовнішній вигляд самого пристрою. Багато воліють вибирати утримувачі, виходячи з оббивки салону, дизайну планшета або смартфона, а комусь подобаються класичні кольори та моделі. Тут все цілком залежить від вашого смаку.
Купуючи автомобільний тримач в інтернет-магазині ЖЖУК, ви можете бути впевнені в їхній якості, сумісності з пристроями і надійним кріпленням до панелі приладів. Власники популярних моделей смартфонів і планшетів з легкістю підберуть автомобільні утримувачі для них за привабливою ціною.