На що звертати увагу при виборі кабеля синхронізації

На що звертати увагу при виборі кабеля синхронізації

Сучасні технології не стоять на місці, і прогрес подарував нам безліч нових гаджетів - смартфонів, планшетів, плеєрів. Багато користувачів обирають електронні книги замість звичайних, а плівкові фотоапарати давно пішли в минуле. Та й плеєри вже не працюють від пальчикових батарейок і зменшилися до мінімальних розмірів. Яким би з гаджетів ви не користувалися, кожному з них потрібен зв'язок з комп'ютером і функцію такої сполучної ланки виконує кабель синхронізації.
За допомогою USB-кабелю ви встановите зв'язок свого портативного пристрою з комп'ютером для обміну даними між ними. Оскільки більшість гаджетів мають однаковий тип роз'єму, багатьом користувачам здається, що вибрати потрібний універсальний шнур не складе жодних проблем. Однак насправді все трохи складніше і слід уважно поставитися до купівлі в інтернет-магазині ЖЖУК такого простого, на перший погляд, аксесуара.
При купівлі непідходящого кабелю синхронізації ви ризикуєте зіткнутися з такими труднощами, як низька швидкість передачі даних, проблеми з розпізнаванням підключеного пристрою комп'ютером і рядом інших неприємностей.
Основна перевага синхронізації гаджета з комп'ютером через кабель - можливість оновлювати програмне забезпечення («прошивку») пристрою, додавати на гаджет нові файли і зберігати потрібну інформацію на пристрої, але і на ПК. Мінус же тут, мабуть, тільки один - кабелі синхронізації не завжди універсальні.
Вибираючи дата-кабель в інтернет-магазині ЖЖУК віддавайте перевагу аксесуару того ж виробника, що і ваш девайс. У більшості випадків, кабель йде в комплекті, але, якщо з якоїсь причини вам знадобився новий, знайти такий самий не складе труднощів. Якщо ж виробник не випускає спеціальні кабелі для конкретних моделей пристроїв, тоді можна розглядати інший варіант, благо фірм на ринку вистачає.
Але повернемося до видів кабелів. Перш, ніж вибирати ціну і виробника продукції, потрібно розібратися, який саме кабель синхронізації вам потрібен. Є три типи кабелів: COM, USB-COM і USB. Сучасні гаджети переважно працюють з останнім типом шнурів - USB-кабелями.
Всього є три види USB-роз'ємів USB-кабель - 1.1; 2.0; 3.0. Перша і друга версії однакові за зовнішнім виглядом, але відрізняються між собою швидкістю передачі даних. Через повільну роботу версія 1.1 майже не використовується, проте, деякі гаджети можуть досі працюють з таким роз'ємом. USB 2.0 на сьогоднішній день найпопулярніший вид універсальних дата-кабелів і більшість девайсів сумісні з ними. Третій вид USB-кабелів версії 3.0 - самий новий і швидкий спосіб обміну інформацією між пристроями і комп'ютером. Відмінною рисою цих кабелів став не тільки синій колір їх ізоляції, але і швидкість передачі даних, яка може досягати 150-170 Мб/с. Вибір того або іншого типу кабелю синхронізації залежить від вашого пристрою і від того, який у нього USB-роз'єм.
Повертаючись до виробників кабелів синхронізації, варто відзначити, що перевага "рідних" перед іншими видами кабелів в тому, що фірма гарантує сумісність кабелю з гаджетом і його працездатність. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує повний асортимент кабелів синхронізації для різних моделей мобільних телефонів і планшетів. Крім того, у нас ви знайдете універсальні шнури з роз'ємом mini-USB, подібні для більшості пристроїв.
Вибрати кабель USB-COM-COM дещо складніше, адже подібний кабель повинен коректно працювати з пристроєм. Зазвичай, такі шнури розроблені для однієї конкретної або кількох моделей пристроїв одного виробника.
В інтернет-магазині ЖЖУК представлена також лінійка кабелів синхронізації для гаджетів Apple, кожному з яких потрібен окремий шнур. Для вашого iPhone, iPad або iPod запропонована тільки оригінальна продукція з гарантією якості. А якщо у вас кілька девайсів з різними роз'ємами, сміливо вибирайте один з кабелів, з декількома виходами, наприклад кабель 4 в 1 EL-722 для одночасного підключення декількох пристроїв Apple.
Зараз, питання «як вибрати кабель для свого гаджета» вже не таким актуальним як раніше. Виробники сучасних моделей подбали про сумісность їх з одним універсальним кабелем синхронізації. З іншого боку, велика кількість користувачів досі використовують старі гаджети, які потребують особливих кабелів синхронізації. В інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете більшість з них.