На що звернути увагу при виборі портативної акустики

На що звернути увагу при виборі портативної акустики

Портативні колонки - в сучасному світі річ просто незамінна. Незалежно від того, вирішили ви послухати музику вдома, в автомобілі або зібралися в похід, така колонка стане відмінним доповненням і дозволить насолодитися кожною нотою улюбленої пісні, де б ви не знаходилися.
Якщо ви ретельно зважили всі «за» і «проти» і зважилися на покупку портативної акустики для свого мобільного телефону або планшета в інтернет-магазині ЖЖУК, саме час розібратися, на що слід звертати увагу при виборі цього модного і корисного аксесуара.
В першу чергу, колонка повинна підходити вам по технічних і функціональних характеристиках і тут все залежить від того як ви плануєте використовувати аксесуар. Наприклад, прослуховувати спокійні мелодії вдома у ванній або включати на повну гучність завзяті мотиви на природі чи на дачі. Від технічних властивостей багато в чому залежить вартість цього девайса.
Не зайвим буде дізнатися про додаткові можливості, які пропонують портативні колонки. Є цілий ряд функцій, які роблять ту чи іншу модель досить привабливою:
- наявність USB і SD слотів для підключення карт пам'яті або флешок і прослуховування музики з них;
- наявність радіо, що дозволяє слухати радіо;
- у деяких портативних колонках є вбудований будильник;
- управління акустикою за допомогою пульта дистанційного керування;
- наявність дисплея на колонці.
Портативна акустика з цими і іншими корисними функціями представлена в інтернет-магазині ЖЖУК. У нас ви знайдете сертифіковані універсальні колонки з гарантією якості.
Варто враховувати й те, що у колонках є різні входи. Існують аксесуари, які підходять до конкретних моделей телефонів. Вони мають спеціальні роз'єми - доки, які служать для швидкого підключення гаджета. Але найбільш поширені роз'єми портативних колонок - 3,5 мм і micro USB.
Для меншого спотворення звуку, виробники часто використовують декілька динаміків. Кожен з них транслює певний діапазон частот. Чим більше динаміків в портативної колонці, тим потужніший і повніший звук. Так що, вибираючи аксесуар для транслювання музики у великій і галасливій компанії, варто віддавати переваги двох - або трьохсмуговим динамікам.
Крім того, при виборі портативної акустики, звертайте увагу на тип її живлення. Є колонки, які працюють від пальчикових або міні-пальчикових батарей або від акумуляторів. Акумулятори багатьом здаються простіше і зручніше, але якщо ви відправляєтеся в похід, зарядити їх виявиться просто ніде.
Ну, а якщо колонка потрібна саме для домашнього використання, то в інтернет-магазині ЖЖУК можна знайти варіант аксесуара, що працює від мережі 220В або USB без задіяння акумулятора.
Власникам техніки Apple варто подбати про те, щоб портативна колонка була синхронізована з iPod, iPad або iPhone. Акустика, що працює з «яблуками» володіє спеціальним роз'ємом, через який гаджети і підключаються.
Ну і звичайно не варто забувати про зовнішній вигляд пристрою. Портативні колонки для мобільного телефону або планшета представлені у всіляких кольорах, розмірах і формах. В інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете колонки на будь-який смак - від суворої класики до девайсів у вигляді машинок, піаніно і навіть туфель!