Підбираємо пакет послуг

Підбираємо пакет послуг

Сучасними гаджетами вже нікого не здивуєш. Великі смартфони давно вже замінили собою звичайні мобільні телефони і пропонують значно більше можливостей. У вигляді розширеної функціональності девайсів, часом їх налаштування вимагає великих часових затрат і спритності. Інтернет-магазин ЖЖУК подбав про ваш комфорт і створив окрему категорію, в якій ви підберете для себе відповідні послуги по налаштуванню гаджетів. Після оформлення замовлення на одну з послуг, достатньо звернутися в найближчий магазин торгової мережі ЖЖУК і спеціаліст зробить все, що потрібно.
Перед тим, як замовляти один з пакетів, мабуть, варто розібратися, який з них вибирати і як використовувати всі ці програми надалі.


Встановлення програм, пакет “Ігровий“


В даному випадку все зрозуміло з опису. Ігрові пакети без сумніву сподобаються завзятим ігроманам. Ще б, популярні ігри, серед яких і модні новинки, і безперечні хіти.

За кількістю ігор пакети розділені на:

 • Ігровий Базовий – 10 ігор
 • Ігровий Прокачаний – 20 ігор
 • Просунутий ігровий – 30 ігорТак що, якщо ви любите "вбити" час у дорозі за подібними розвагами, і у вільну хвилину не проти «порубится» в Angry Birds – ігрові пакети для вас.


Встановлення програм, пакет "Стандарт"/ "Преміум" / "VIP"


Отримайте до свого новенького (або не дуже) гаджету базовий набір програм. Програми, повинні значно спростити вам життя відносяться до категорій:

 • Інтернет
 • Спілкування
 • Соціальні Мережі
 • Фотографія
 • Мультимедіа
 • Хобі
 • Автомобілі
 • Бізнес
 • Офіс
 • Здоров'я та спорт
 • Інформація
 • Система
 • РізнеОсновна різниця між усіма цими пакетами в кількості встановлених програм. Природно, чим більше додатків встановлено, тим більше можливостей гаджета відкривається вашому погляду.  Також ці пакети є з приставкою «+» - "Стандарт +"/ "Преміум +" / "VIP +". Цей математичний знак означає, що крім установки програм, ви отримаєте ще й ігри.
Після установки цих пакетів, розширяться можливості смартфона. Ви отримаєте доступ до таких програм як: Opera, Chrome, AdBlock Plus, Skype, Viber, Retrica, Aimp і багато інших. Вибираючи пакет послуг, не зайвим буде обміркувати, чи впораєтеся ви з налаштуванням гаджета самостійно. Звичайно, ігри можна скачати, додатки камери або соцмереж теж. А ось в стані користувач сам наклеїти захисну плівку, обрізати сім-карту, зробити стартові налаштування інтернету?
Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує не пробувати дізнатися відповідь на питання шляхом проб і помилок, а придивитися до одного з поданих нижче пакетів.


Комплексний пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО СУПЕР/ МЕГА/ ЧУМОВОЙ"


Припустимо, ви придбали смартфон на заміну старому мобільнику, сім-карта у вас старого зразка та всі номери зберігаються на телефоні. До того ж, якщо вже прийнято рішення про заміну гаджета, то хочеться отримати від нього максимум.
Фахівці магазину ЖЖУК готові допомогти вам у налаштуванні покупки, і навіть більше. Пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО СУПЕР" передбачає не тільки встановлення додатків з пакетів "VIP" і “Ігровий Базовий“, але і цілий комплекс інших заходів. Це Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус і стартові установки.
У свою чергу, "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО МЕГА" пропонує все ті ж ВІП-додатки, «Ігровий Прокачаний» пакет, обрізку сім-карти, наклейку плівки, копіювання контактів, встановлення антивіруса, стартові налаштування і настоянку інтернету.
Пакет "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО ЧУМОВОЙ" до всього вищепереліченого додалися параметри навігатора і карт.


"Максимальний СУПЕР/МЕГА/ЧУМОВОЙ "


Останній і найбільш повний комплекс пакетів "Максимальний СУПЕР/МЕГА/ЧУМОВОЙ ".
"Максимальний СУПЕР" - пакет, в якому зібрані всі програми, ігри і послуги, які пропонують фахівці ЖЖУК. По-перше, це встановлення програм, пакет "VIP ", а також «Ігровий Базовий». Також в Максимальний СУПЕР входить: обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус Dr.WEB і стартові налаштування + інтернет, навігація. Гарантія на послуги – 3 місяці. Безкоштовна консультація протягом гарантійного терміну гаджета.
Комплексний пакет послуг "Максимальний МЕГА" пропонує до всього запропонованого в «СУПЕР» збільшений термін гарантії на послуги – 6 місяців.
І ось, серед усіх запропонованих варіантів ми плавно підібралися до останнього, комплексного пакету послуг «Максимальний ЧУМОВОЙ». Тут є все: і пакет "VIP" і “Ігровий Прокачаний“. А ще, спеціаліст обріже сім-карту, наклеїть захисну плівку, скопіює контакти, встановить антивірус Dr.WEB і зробить налаштування інтернету, навігації, стартових програм. При всьому цьому, гарантійний термін на всі встановлені послуги – 12 місяців. Крім того, в пакет входить безкоштовна консультація протягом гарантійного терміну гаджета і оновлення всіх програм 2 рази).


Вибір того чи іншого пакета послуг залежить від ваших потреб. Звичайно, чим більше програм встановлено, тим більше можливостей перед вами відкриється. Велика кількість ігор, додатків, обслуговування смартфона – все це пропонують Пакети, представлені в інтернет-магазині ЖЖУК.
Вибираючи послуги, керуйтеся не тільки своїми фінансовими можливостями, але і корисністю тієї чи іншої послуги. А кращі фахівці мережі ЖЖУК зроблять все по вищому розряду, і ви точно залишитеся задоволені результатом.