Підставки для ноутбука – робимо правильний вибір

Підставки для ноутбука – робимо правильний вибір

Багатьом сучасним (і не дуже) ноутбукам часто не вистачає потужності, і при сильному навантаженні вони істотно нагріваються. Здавалося б, у цьому немає нічого такого, на ділі ж постійне нагрівання може призвести до пошкодження електроніки і виходу техніки з ладу.
Залежно від моделі, ноутбуки можуть нагріватися більше або менше, але питання не в тому, які «холодніше», а те, як вирішити проблему і допомогти своєму гаджету впорається з нею.
Після перевірки комп'ютера в сервісі, його чищення та інших потрібних дій, потрібно подбати про купівлю підставки або столика для ноутбука в інтернет-магазині ЖЖУК. Всі пропоновані моделі цих корисних аксесуарів оснащені системою активного або пасивного охолодження.
У першому випадку, у підставку вбудований вентилятор, а часто і не один. При пасивному охолодженні вентилятора немає – охолодження відбувається за рахунок підняття ноутбука над робочою поверхнею і відведення повітря знизу. Другий вид підставок – з пасивним охолодженням підходить для звичайних, стандартних ноутбуків. А ось столики з системою активного охолодження стануть відмінним рішенням для потужної електроніки, яка зазвичай нагрівається при виконанні високопродуктивних процесів – запуску «важких» ігор, ресурсоємних програм та інших процесів.
Вибираючи підставку для ноутбука, варто враховувати не тільки її охолоджуючі якості, але і зручність у використанні її спільно з технікою. Підставка хороша тоді, коли комп'ютер рідко покидає своє звичне місце і зазвичай знаходиться на столі (на роботі або вдома). Столик ж краще вибирати в тих випадках, якщо ви звикли користуватися ПК, лежачи на дивані, і не проти перекусити не відриваючись від справ. Столики для ноутбуків не тільки оснащені вентилятори та спеціальним відділом для встановлення ноутбука, в них є отвори для склянок, поглиблення для печива. Працюючи з ноутбуком за спеціальним столиком, купленим в інтернет-магазині ЖЖУК не доведеться шукати місце для килимка з мышкою – виробники подбали про це, покривши окремий ділянку матеріалом, з якого роблять ці самі килимки.
Загалом, тепер користуватися улюбленою технікою зручно і приємно, незалежно від місця її використання і роду діяльності.
Вибираючи систему охолодження потрібно звертати увагу на її вагу, який безпосередньо залежить від використовуваного матеріалу. Найчастіше для створення підставок використовують пластик, але він не може похвалитися достатньою міцністю. Є безліч моделей з металу – алюмінію та його сплаву, не обійшли увагою і дерево, з якого виходять незвичайні і міцні столики та підставки.
Важливий параметр, на який потрібно орієнтуватися – діагональ екрану вашого ноутбука. Не зовсім раціонально брати підставку для компактних гаджетів, якщо у вас 17-дюймовий «гігант», так і не слід брати універсальну модель, якщо є ймовірність, що буде значно ширше комп'ютера. Загалом, потрібно, щоб «костюмчик сидів». З іншого боку, якщо в планах придбати новий, більший ноутбук або підставка може регулюватися по ширині, то універсальний варіант в інтернет-магазині ЖЖУК, розглянути, мабуть, варто.
Як би там не було, найголовнішою функцією підставки було і залишається охолодження деталей, що нагріваються в процесі експлуатації гаджета. Ефективність охолодження залежить від кількості вентиляторів (кулерів) підставки. Чим більше нагрівається ноутбук, тим більша кількість потужних кулерів в підставці потрібно.
Купувати підставку для ноутбука в інтернет-магазині ЖЖУК варто не тільки коли комп'ютер став сильно нагріватися і/або вимикатися, а ще до того, як виникне подібна проблема. Підставка стане зручним і красивим доповненням, особливо корисним, коли ви часто переміщаєте ноутбук зі столу на ліжко і навпаки.

 

Фото