Універсальна мобільна батарея - як вибрати і на що звертати увагу

Універсальна мобільна батарея - як вибрати і на що звертати увагу

При виборі мобільного телефону, планшета або інших портативних гаджетів, ми намагаємося звертати увагу не тільки на виробника та зовнішній вигляд моделі, але і на її технічні характеристики. З розвитком технологій, девайси можуть виконувати складні завдання, які відкривають нам доступ не тільки до дзвінків та смс, але і до інтернету, органайзеру, книг. Вони дозволяють робити фото, знімати відео, легко допоможуть провести час разом з захоплюючою грою. При всіх цих перевагах, у гаджетів з'явився один істотний недолік - заряду батареї не вистачає навіть на 1 день активного використання.
Ось і виходить, що зарядка в сумці - нова реальність і часом складається враження, що телефони знову дротові і багато хто, опинившись поза доступом до електрики, коли їх гаджет розряджений, буквально впадає у паніку.
А ще років 10 тому, про таке ніхто й подумати не міг. Батарея практично будь-якого телефону повноцінно працювала тиждень, а то й довше. Сучасні телефони і планшети досить продуктивні, чого не можна сказати про батареї, які просто не встигають розвиватися в ногу з технікою. Не можна заперечувати, що в цьому є і наша провина, адже нам подавай тільки найпотужніше, «найкрутіше» і, при цьому, компактне.
Звичайно, виробники всіляко намагаються знайти найкращий варіант і змусити акумулятори отримати велику ємність. У багатьох це виходить, але кращого альтернативного джерела живлення, ніж універсальна мобільна батарея поки не придумали.
УМБ - це зовнішній акумулятор, що дозволяє заряджати телефони, планшети та інші гаджети віддалено, коли доступ до електричної мережі відсутній. Багато вважають, що між ними, крім дизайну і ємності, різниці немає, проте це не так і для вибору подібного пристрою потрібно враховувати і ряд інших характеристик, таких як режим зарядки,вихідний струм, ємність, дизайн.
Стандартне значення вихідного струму знаходиться в межах 500-1000 мА і в інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете подібні пристрої. Також ми пропонуємо більш потужні акумулятори, підходящі для підзарядки гаджетів нового покоління, таких як новий iPad, що вимагає вихідний струм мінімум 2000 мА. Перш, ніж зважитися на покупку універсальної мобільної батареї, варто дізнатися характеристики свого девайса, інакше допомога від батареї буде невелика.
Ще одним параметром, яким варто керуватися при виборі даного пристрою є ємність. Бувають як батареї з мінімальною потужністю в 1000 мАч, так і потужніші - до 50000 маг. Найбільш поширеними вважаються УМБ ємністю 4000-6000 маг. Вони найкраще показали себе при роботі з мобільними телефонами. Оптимальним вважається варіант, коли ємність акумулятора хоча б в 2 рази вища, ніж ємність батареї мобільного пристрою.
Важливу роль відіграє і підтримуваний режим зарядки. Можна вибирати прості пристрої, хоча ринок пропонує ряд більш складних «інтелектуальних» УМБ. У першому випадку, вам самостійно доведеться контролювати процес зарядки. Другі ж вміють визначити коли гаджет заряджений і відключають батарею, переходячи в режим економії енергії.
При купівлі універсальної мобільної батареї, насамперед потрібно з'ясувати для чого вона буде використовуватися - лише для зарядки смартфона чи інших пристроїв також. Звичайно, краще вибирати універсальний пристрій, щоб його можливостей вистачало для всього одразу. Варто враховувати, що УМБ для одного пристрою не вимагає занадто великої ємності, в той час, як універсальний пристрій має бути максимально потужним.
Оскільки універсальна мобільна батарея буде постійно у вашій сумці або кишені, варто звернути увагу на її масу. Погодьтеся, не дуже зручно носити в джинсах пристрій вагою 500 грам. По суті, цей пункт випливає з попереднього - чим менше гаджетів ви будете заряджати, тим менша ємність батареї потрібна і тим меншою буде її маса і габарити.
Хоч це і не показник технічних можливостей, дизайн також відіграє важливу роль. Коли пристрій на виду, хочеться, щоб він виглядав привабливо і гармонійно. Так, навряд чи дівчині сподобається масивна чорна коробка, точно так само, як і хлопцям не підійде батарея кислотного рожевого кольору.
В інтернет-магазині ЖЖУК користувач знайде універсальні мобільні батареї на будь-який смак. Універсальні, потужні і яскраві вони стануть не тільки відмінним рішенням проблеми гаджетів, що постійно розряджаються, але і стильним аксесуаром для кожної модниці і модника.