Обираємо гіроборд

Обираємо гіроборд

Популярність гіробордів б'є всі рекорди. Цей яскравий і незвичайний транспорт став справжнім трендом і кожен другий бажає роздобути його собі. Крім «незвичайності» гіроборд зарекомендував себе як компактний, легкий в управлінні і доступний засіб пересування. На сьогодні міні сігвей широко використовується в Європі і США, а тепер починає завойовувати український ринок.

Як би там не було, кожен, хто зважився на покупку незвичайного транспортного засобу повинен знати, як його правильно вибрати.

 

Види гіробордів

 

Гіроборди можна розділити на 3 категорії:

1. Класичний гіроборд. Пристрої цього виду оснащені 6-8 дюймовими безкамерными колесами. Такий смартвей компактний, але має недоліки. Найважливіший з них: маленькі і тверді колеса, через які більше відчуваються нерівності дороги, та й термін служби гіроборда на поганому покритті істотно знижується. Плюс такого гіроборда в невеликій вазі і розмірах, а також відносно низькій вартості.

2. Класичний гіроборд. Такий транспорт має 10-дюймові камерні колеса і дозволяє використовувати його набагато ширше. За рахунок камерних коліс їздити на гіроборді комфортніше і безпечніше, та й довговічність транспорту збільшується. З таким смартвеєм водій освоїть складні ділянки шляху, будь то польова дорога або бездоріжжя. Така технологічність можлива за рахунок збільшення розміру і ваги гаджета, але це вже дрібниці.

3. Монолітний гіроборд. Головна відмінність цього виду транспорту в набагато більшій стабільності і безпеці  їзди. Принцип управління монолітним гіробордом такий же, як і в його простих «побратимів», різниця тільки в тому, що кнопки управління знаходяться всередині пристрою, а не на корпусі. До речі, керувати таким гіробордом ще легше: не потрібно натискати на кнопки у суворо вказаних місцях. В монолітному гіроборді робоча вся поверхня. 

 

Катаємось із задоволенням

 

Чому люди купують гіроборди? У кожного є свої причини, але в основному це поїздки на роботу, навчання, прогулянки. Гаджет стане відмінним доповненням активній людині, з його допомогою можна робити різні трюки (привіт скейтерам). Та й взагалі... Чого тільки не зробиш з цим цікавим малюком! Міні сігвеї настільки прості в управлінні, що вистачить лише 5 хвилин інструктажу, після чого ви просто станете і поїдете! Рівновага підтримується за рахунок вбудованого акселерометра, який працює так само, як і вестибулярний апарат людини.

Але, як вже було зазначено, гіроборди мають різну вагу, конструкцію, колеса і все це відбивається на управлінні. Так що при виборі даного гаджета всі ці параметри обов'язково варто враховувати.