Вибираємо сумку для ноутбука

Вибираємо сумку для ноутбука

Уявіть на хвилину, що ви нарешті купили довгоочікуваний ноутбук. І начебто все прекрасно, але при першій потребі вийти з комп'ютером на вулицю виникає питання «де ж розмістити свій улюблений ПК?». І тут на допомогу прийде новенька сумка для ноутбука, куплена в інтернет-магазині ЖЖУК.


Якою повинна бути сумка для ноутбука


Ні для кого не секрет, що основна функція сумки для ноутбука – допомога у транспортуванні пристрою і захист його від зовнішніх ушкоджень при транспортуванні. З цього випливає цілком логічний висновок – аксесуар повинен бути надійним і зручним.
Вибираючи сумку в першу чергу потрібно враховувати її розмір. «Переноски» для лептопів зазвичай створюються під розмір гаджета, хоча є універсальні сумки, рюкзаки, нейлонові чохли. Розмір сумки вказується такий же, як діагональ ноутбука, а це означає, що ці розміри повинні збігатися для комфортного перенесення комп'ютера. На ділі ж, діагональ сумки (або рюкзака) може бути дещо більшою за діагональ ноутбука, але не занадто!
Ноутбуки, як і будь-яке інше обладнання, незважаючи на зовнішню міцність, дуже крихкі. Тому їм потрібен ефективний захист, який можуть надати далеко не всі сумки. Такі параметри, як жорсткість, водостійкість, амортизація безпосередньо впливають на захисні характеристики аксесуара і чим вищі ці показники, тим надійніший аксесуар.
Від плотності сумки безпосередньо залежить її міцність. У сучасних моделях ступінь міцності становить приблизно 400-1000 деньє і чим вище це значення, тим міцніша у підсумку сумка. Найчастіше у виробництві рюкзаків і сумок для ноутбуків в інтернет-магазині ЖЖУК використовується матеріал нейлон, хоча все частіше з'являються сумки з пластику та поліестеру.
З метою захистити ноутбук від вологи, виробники аксесуарів просочують матеріал з зовнішньої сторони спеціальним розчином, стійким до будь вологи. А щоб ноутбук відчував себе добре в холодну пору, сумки утеплюються м'яким матеріалом з хорошою амортизацією. Використання жорсткого каркаса з металевою фурнітурою надає виробу міцності, не обтяжуючи його при цьому.
Для тонких сумок з нейлону виробники найчастіше використовують металеві пластини, в той час, як в преміальних зразках вшиті повітряні подушки.


Щоб сумка була комфортною


Для більшого комфорту у використанні, виробники все частіше роблять сумки з безліччю кишеньок і відділень. При покупці цього аксесуара не обов'язково робити акцент на кількості відділень, але краще вибирати сумку більше ніж з одним відділенням. Вся справа в тому, що окрім ноутбука, вам доведеться десь розміщувати зарядний пристрій, мишку (іноді і додаткову клавіатуру). А ще диски, флешки, очищаючі серветки... Всього і не перерахуєш. А куди подіти всі ці дрібниці, якщо відділення в сумці всього одне?
Купуючи сумку для ноутбука в інтернет-магазині ЖЖУК, покупець керується не тільки практичною стороною. Його також цікавить зовнішній вигляд, зручність носіння, зрештою, «статусність» аксесуара. На сьогоднішній день ринок пропонує безліч моделей, починаючи від класичних чорних сумок, закінчуючи міцними рюкзаками, що захищають ноутбук навіть у найскладніших походах. Всі аксесуари орієнтовані на користувачів різної статі, віку, з різним способом життя.
Загалом, все залежить від вашого смаку, а інтернет-магазин ЖЖУК готовий запропонувати вам різні варіанти.

Фото