Вибір індикатора електромагнітного поля

Вибір індикатора електромагнітного поля

Життя в світі гаджетів і технологій вносить корективи і все частіше ми стикаємося з негативними наслідками електромагнітного випромінювання. Питання вибору детектора ЕМП актуальне як ніколи. І ті, хто вирішив придбати собі такий прилад, складають цілий список пунктів, за якими будуть робити свій вибір.

 

Побутовий індикатор електромагнітних полів. Функції

 

Головна функція такого приладу в перевірці рівня електромагнітного випромінювання. В процесі збірки в детектор вшивається інформація з максимально допустимими нормами ЕМП і на підставі цієї інформації прилад вимірює показники.

Індикатори повідомляють власників про перевищення порогу випромінювання в місці знаходження. Дозволяють виявити шкідливе випромінювання вдома / на роботі. В плані індикації прилади однакові незалежно від виробника. Виготовляються вони на один манер - у вигляді пластикової коробки з кольоровим (чи ні) дисплеєм.

При виборі апарату варто звертати увагу на наявність смугових або режекторних фільтрів типу АПП-7. Ці фільтри зменшують перешкоди в місці перевірки ЕМП і звужують частотний діапазон пошуку.

Ще один пункт, на який варто звернути увагу, наявність звукової індикації. Майже всі індикатори електромагнітного поля оснащені функцією звукового і вібро оповіщення. Так що коли рівень випромінювання перевищений, прилад подасть сигнал.

Індикатор електромагнітного поля повинен бути оснащений функцією вимірювання частоти. Інтенсивність ЕМП - це добре, але звідки виходить випромінювання, знати теж треба. Параметр визначить природу випромінювання, якщо це наприклад:

 

  • - побутова техніка
  • - побутова електрична мережа

 

Детектор ЕМП. Режими роботи

 

Приступивши до вибору приладу, зупиніться на хвилину і задайте собі питання: а де я буду його використовувати? Норма випромінювання в різних умовах різна і для адекватної перевірки показників, знадобиться спеціальна настройка. Виробники індикаторів все вже налаштували за нас і залишається натиснути потрібну кнопку для запуску режиму. Зазвичай, в приладах для вимірювання ЕМП вбудовано 4 режими:

 

  • 1. Перевірка в житлових приміщеннях
  • 2. Перевірка в житлових зонах (вулиця)
  • 3. Поблизу ПЕОМ
  • 4. Режим перегляду без установки порогового значення

 

Купуючи індикатор електромагнітних полів, спочатку варто визначити, де його планується використовувати і вибирати прилади з тими чи іншими функціями.

 

Взагалі, вибирати індикатори не так складно. Принцип дії у них схожий, та й конкуренція низька. Головне правило: купувати прилад виходячи з потреб і обирати перевірених продавців, таких, як інтернет магазин ЖЖУК.