Вибір док-станції: як не помилитися?

Вибір док-станції: як не помилитися?

Для сучасних планшетів і смартфонів постійно з'являються нові аксесуари. Деякі з них просто модні «примочки», а деякі здатні значно покращити їх роботу і продуктивність. Одними з таких корисних аксесуарів стали док-станції.

Док-станція може виконувати кілька функцій. Є пристрої, що перетворюють ваш смартфон і плеєр в повноцінний музичний центр, або планшет в ноутбук. Крім того, док-станції можуть грати роль портативної клавіатури, ігрової приставки, збільшувати час автономної роботи пристрою і багато інших корисних функцій. При цьому док-станції легко синхронізується з гаджетами і зручні у використанні. Яку станцію вибрати для свого планшета або смартфона і не помилитися у своєму виборі?

В каталозі інтернет-магазину ЖЖУК ви можете дізнатися інформацію як про класичні док-станцій, які призначені для зарядки і синхронізації гаджета з ПК, так і про новомодні моделі, що об'єднали в собі одразу декілька корисних функцій.

Задавшись питанням «як вибрати док-станцію», для початку варто дізнатися, які моделі рекомендує виробник вашого гаджета. Часто фірми самі випускають док-станції для тих або інших пристроїв, але якщо таких немає, то, як правило, вказують, з якими моделями девайс сумісний.

Варто уникати станцій китайського виробництва. По-перше, вони не відрізняються якістю, а по-друге, можуть принести гаджету шкоду, зіпсувавши акумуляторну батарею пристрою. Док-станція, в інструкції до якої не вказана модель вашого гаджета може виконувати не всі заявлені функції. Наприклад, станції, створені спеціально для гаджетів Apple або Samsung будуть працювати тільки з пристроями цих виробників.

Док-станція для сучасних гаджетів - не тільки корисний, але і стильний пристрій. З її допомогою ви не будете класти девайс куди попало, а встановите його на своє місце, додавши йому кілька додаткових можливостей.

Які бувають види док-станцій для гаджетів в інтернет-магазині ЖЖУК і як вибрати одну з них? У першу чергу варто відзначити, що існують док-станції для різних типів пристроїв. Так, аксесуари для смартфона або плеєра мають інші функції, ніж док-станції для планшетів.Док-станції розділені на три види:1. Док-станції початкового рівня. Самими простими док-станціями є пристрої, що заряджають і синхронізують гаджет з комп'ютером. У подібних станціях є спеціальні роз'єми, за допомогою яких можна заряджати свій гаджет і підключити його до ПК. Така станція не може похвалитися широкими можливостями.2. Док-станції середнього рівня. З такою станцією, ви із зручністю зможете переглядати відео, завдяки тому, що в пристрої є додаткові виходи HDMI або MHL для його підключення до телевізора. Подібні док-станції переносні і можуть тривалий час працювати автономно. Потужність динаміків цілком забезпечує потреби великої компанії, наприклад, на природі, але док-станція має набагато більшу функціональність, ніж портативні колонки.3. Док-станції преміум-класу - це реальна стереосистема, яка виконує функції мультимедійного центру. В такій станції є вбудований сабвуфер і досить потужні колонки, а також різні входи-виходи, що дозволяють підключати додаткові пристрої, що перетворюють телефон або планшет в багатофункціональний гаджет. Такі станції можуть працювати як від акумулятора, так і від мережевого зарядного пристрою. До просунутих док-станцій відносяться також ігрові пристрої, що дозволяють з великою зручністю грати в улюблені ігри.


 
Окрім функціональних можливостей, варто звернути увагу на способи підключення док-станції до гаджету. Існують аксесуари, які підключаються безпосередньо до вашого планшету або смартфону, а є такі, що працюють з гаджетами через BlueTooth і Wi-Fi за умови наявності у них спеціального модуля. Синхронізувавши пристрій з таким типом док-станцій, ви можете використовувати всі її додаткові можливості, перебуваючи на деякій відстані до самої станції.

Окремий вид док-станцій - портативна клавіатура. Вона допоможе більш комфортно набирати текст на планшеті або смартфоні незалежно від того, де ви знаходитеся і скільки символів вам потрібно надрукувати.

Автомобілістам сподобається наявність док-станцій, призначених спеціально для автомобілів. Пристрої цього типу компактні, універсальні, живляться від прикурювача і здатні легко перетворити гаджет в GPS-навігатор.

Вибираючи док-станцію в інтернет-магазині ЖЖУК, не зайвим буде дізнатися час її автономної роботи і можливість заряджати свій гаджет. Так, є пристрої, здатні зарядити планшет або мобільний телефон, а якщо і ні, то збільшити час роботи гаджетів без додаткової підзарядки. Важливу роль також відіграє наявність у док-станції портів USB.

Окремо варто згадати про док-станції для Apple. Гаджети цього виробника дуже вимогливі і будуть працювати тільки з «рідними» док-станціями. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує широкий асортимент док-станцій для вашого iPhone, iPad або Ipod від найпростіших для зарядки до преміальних, які підтримують неймовірну кількість функцій. Док-станції для Apple підключаються через USB з інтерфейсом Lightning.

Перед покупкою док-станції в інтернет-магазині ЖЖУК для початку варто переконатися в тому, що вибраний аксесуар підходить для вашого мобільного гаджета, і якщо пристрої сумісні, сміливо його купувати.