Купити планшет для роботи, навчання чи розваг

Купити планшет для роботи, навчання чи розваг

Деякі користувачі, які при покупці пристрою задаються питанням «який планшет краще купити», хочуть знати, що за операційна система закладена в основу. 

 

Планшети – яку ОС вибрати

 

У сучасних моделях використовуються популярні ОС:

  • 1. iOS
  • 2. Android
  • 3. Windows
  • 4. Ubuntu

 

Планшети Apple створені на основі iOS. Вона ж стала однією з перших, серед тих, що вийшли на ринок. Серйозну конкуренцію їм склав Android, який використовують при створенні планшетних ПК багатьох виробників. Пізніше світ побачив адаптований до планшетних комп'ютерів емулятор Android для Windows. Тепер продаються і планшети з ОС Ubuntu «на борту». 

 

Чи варто купувати планшет 3g

 

Інтернет для планшета – головна причина, через яку вони користуються такою популярністю. Вибираючи модель, варто звернути увагу на вбудований 3G-модуль і слоти для сім-карти. У деяких планшетах такого може і не бути, але всі вони підтримують Wi-Fi. Більшість провайдерів і мобільних операторів вже подбали про вашу зручність і пропонують всілякі тарифи, що дозволяють бути на зв'язку цілодобово. 

 

Планшет купити недорого - якого виробника вибрати

 

Ніхто не може з впевненістю сказати, хто створює найбільш якісні планшети. У кожної компанії випускають популярні лінійки, і від самого бренду багато чого залежить. Деякі користувачі не бачать відмінностей між планшетами, смартфонами або ноутбуками. Хоча різниця є. Смартфон – це мобільний телефон з функціями персонального комп'ютера. Планшет – це компактний персональний комп'ютер, з якого дзвонять! 

 

Купити планшет не складе жодних проблем, адже виробники постаралися і зробили моделі цінового діапазону від 100 до 100 тисяч гривень. Недорогі планшети заполонили ринок і зробили гаджети доступними для різних категорій користувачів.

Купити планшет в інтернет магазині ЖЖУК – це гарантія якості, стилю і бюджетної ціни!