Автомобільні утримувачі - зручність у всьому

Автомобільні утримувачі - зручність у всьому

Більшості власників автомобілів знайома проблема, коли відсутнє місце для зберігання свого мобільного гаджета. То недостатньо зручний бардачок або забитий іншими дрібницями, то магнітола старого зразка, а так хочеться послухати музику. У більшості мобільних телефонів є функція GPS-навігатора, яка не тільки допоможе переглядати потрібний маршрут, але і дозволяє заощадити на покупці повноцінного навігатора. Спеціально для того, щоб полегшити користування гаджетом під час водіння автомобіля, існують автомобільні утримувачі.
Універсальний автомобільний тримач представляє собою компактний і практичний пристрій,який  власники автомобілів вибирають все частіше. Деякі моделі не тільки надійно фіксують пристрої, але і можуть заряджати їх. Завдяки тримачу ви зможете користуватися своїм гаджетом, не відволікаючись від ситуації на дорогах.
Автомобільний тримач, куплений в інтернет-магазині ЖЖУК, фіксує в окремому положенні мобільний телефон або інший гаджет і сам кріпиться до лобового скла або передньої панелі автомобіля за допомогою спеціального кріплення. Фіксатори власника можуть змінювати своє положення, що дозволяє помістити в них більшість моделей смартфонів, навігаторів і навіть планшетів з невеликою діагоналлю. Крім того, є автомобільні утримувачі, призначені спеціально для конкретних моделей пристроїв.
Ви завжди можете підібрати в інтернет-магазині ЖЖУК універсальні тримачі. Подібні моделі утримують гаджети з допомогою магнітів, «полички» внизу моделі або спеціальної кишені. Більш того, виробники не тільки створюють аксесуари для окремих гаджетів, але і такі, які кріпляться до мотоциклів, велосипедів. Є тримачі для пасажирів, які влаштувалися на задніх сидіннях. Загалом, асортимент більш ніж широкий.


В інтернет-магазині ЖЖУК великий вибір автомобільних утримувачів:


- автомобільні утримувачі, які кріпляться на панель приладів, лобове скло, вентиляцію або на кермо;
- пристрої, що утримують гаджет з допомогою магніту, липучок або присосок;
- універсальні тримачі для конкретних моделей гаджетів.


Особливою популярністю користуються моделі, які можуть одночасно утримувати смартфон або іншу техніку в зручному положенні і заряджати її.
Найпростіший автомобільний тримач - присоска або липучка. Цей аксесуар відрізняється універсальністю, що дозволяє використовувати його не тільки в автомобілі, але і на будь-якій рівній поверхні, будь то скло, метал або дерево. Такі автомобільні утримувачі частіше за все використовуються для кріплення навігатора до лобового скла.
Більш складні автомобільні утримувачі для гаджетів зазвичай комплектуються спеціальною підставкою і набором різних кабелів. В таких аксесуарів є роз'єми USB і Micro USB, Lightning (для гаджетів Apple),що дозволяють заряджати свій гаджет. Найбільш «просунуті» моделі можуть мати блок живлення, слоти для карт пам'яті і виконувати функцію відеореєстратора або MP3-плеєра.
Сучасні водії вже не уявляють своїх поїздок без автомобільних тримачів. Ці практичні аксесуари одночасно можуть виконувати безліч функцій, і давно вже не обмежуються підставкою для мобільного телефону. В інтернет-магазині ЖЖУК представлені моделі різних форм, кольорів, матеріалів. Зібраний повний каталог моделей для конкретних моделей смартфонів, планшетів, а також універсальні автомобільні утримувачі відмінної якості.