Що таке детектор електромагнітного поля?

Що таке детектор електромагнітного поля?

Електроприлади заполонили все навколо. У квартирах вже немає місця для побутової техніки ... Нескінченний список: телевізори, тостери, блендери, комп'ютери, планшети. Всього і не злічити! Кожен гаджет полегшує життя людині, але це не означає, що всі вони нешкідливі.

Численні дослідження показали, що побутова техніка і кабелі електричних мереж завдають шкоди організму людини. Але вихід є. Ім'я йому індикатор електромагнітних полів!

 

Індикатор електромагнітного поля

 

Виявляти шкідливе електромагнітне випромінювання і оцінювати його критичність допоможе індикатор електромагнітних полів. Неважливо, якій фірмі ви віддасте перевагу, важливо, який від цього толк.

Подібні пристрої оснащені датчиками, які реагують на зміни полів і можуть визначити їх характер. А ще, детектори часто оснащені дисплеєм, що відображає результат проведеного тесту. Працюють індикатори нескладно: прилад включається і в разі перевищення допустимого рівня випромінювання, подає звуковий сигнал.

 

Індикатор напруженості електромагнітного поля. Принцип дії

 

Прилад працює за рахунок посилення сигналу. Якщо джерело напруги поруч, випромінювання збільшується, і детектор реагує на це. Такі пристрої корисні не лише для перевірки рівня електромагнітного випромінювання, а й для виявлення шпигунської техніки (в народі «жучки»). Побутові індикатори - незамінні високочутливі помічники для щоденного використання.

Принцип дії детекторів заснований на аналізі навколишнього середовища, розрахунку частоти виявленого поля і виявленні джерела електромагнітного випромінювання. Індикатори оснащені 2D / 3D-діаграмою спрямованості і чутливими датчиками в кількості 6 штук. Ця кількість однакова для всіх марок і моделей:

 

  • 1. Три датчика для виявлення магнітного поля
  • 2. Три - для електричного

 

Кожен з датчиків ортогонально спрямований у своїй осі. Це означає, що індикатор виявить електромагнітне поле, з якого боку б не було джерело випромінювання. Завдяки такій структурі приладів, ви виявите місце, де розташовуються джерела електромагнітних полів.

Індикатори нескладні, але ефективні пристрої. Датчики сканують навколишню територію і, коли апарат опиниться в зоні дії шкідливого електромагнітного поля, відразу ж засіче його. Обробка даних займає секунди, після чого інформація відображається на дисплеї. Ось так все просто і, головне, правдиво. Індикатор електромагнітних полів отримав позитивні відгуки. Але в чому перевага?

 

  • 1. Зручність транспортування. Детектори випускають компактними, легкими та мобільними.
  • 2. Точність показників. 2D / 3D-діаграма спрямованості не дасть приладу «збрехати».
  • 3. Збереження історії вимірювань.
  • 4. Звуковий і вібросигнал при перевищенні рівня електромагнітного випромінювання. Норми випромінювання занесені в пам'ять апарату на етапі збірки.
  • 5. Живлення від акумуляторів. Індикатор електромагнітного поля працює від акумуляторів. Але якщо таких немає під рукою - батарейки АА замінять їх!