Що таке медіаплеєр?

Що таке медіаплеєр?

Незважаючи на те, що телевізор сьогодні стоїть практично в кожному будинку, мало хто звертає увагу на те, яким чином він функціонує. За великим рахунком, ТБ - це всього лише засіб відображення сигналу. У той час як джерело його відтворення з високою роздільною здатністю - не що інше, як звичайний медіаплеєр.
Класів медіаплеєрів є кілька і кожен з них має свої переваги та недоліки. І перш, ніж користувач зважиться на покупку медіаплеєра в інтернет-магазині ЖЖУК, варто дізнатися про особливості кожного класу.


Види медіаплеєрів


Перший клас плеєра - Blue Ray Disk зовні дуже схожий на звичний користувачеві плеєр DVD. Головна його відмінність від попереднього покоління в тому, що такого апарату під сил відтворення Blue Ray дисків, обсяг яких значно більше, ніж у звичайних накопичувачах.Перевага таких медіаплеєрів в простоті налаштувань і використання. Звичайно, можна сказати, що в даному випадку ПК стане універсальним інструментом, але набагато більш складним при цьому. Та й на моніторі ПК не особливо насолодишся контентом високої роздільної здатності, інша справа, величезний екран телевізора. Проте користувачі інтернету знають безліч способів скачування потрібного медіа контенту у відмінній якості і наявність Blue Ray медіаплеєра в наших реаліях зовсім не обов'язкове.
Другий вид медіаплеєрів - апаратні FullHD плеєри. Це порівняно новий клас апаратів для відтворення мультимедійного контенту. У даному класі відмінно поєднуються простота використання (як в Blue Ray Disk плеєрах), зручність і універсальність, які так подобаються в комп'ютерах. У медіаплеєрах є безліч портів для з'єднання з телевізорами, так що їх легко підключити як до сучасних систем, так і до більш старих моделей з наявністю роз'єму HDMI, композитного чи роз'єму S-Video.


Який контент відтворюють медіаплеєри?


На великому екрані за допомогою медіаплеєра можна відтворювати більшість мультимедійного контенту. Серед доступних файлів можна виділити:

1. Відео з високою роздільною здатністю (до 1080 точок).
2. Відео із стандартною і низькою роздільною здатністю, при чому неважливо скачаний даний фільм в інтернеті, куплений в магазині офіційний контент або ролик з мобільного телефону.
3. Фото будь-якого формату та розширення, при чому можливо навіть у вигляді слайдшоу.
4. Аудіо будь-якого формату.


Простіше кажучи, один пристрій дозволяє зберігати свої колекції файлів і відтворювати їх у будь-який зручний час натисканням кнопок на пульті ДУ.


Компактний медіаплеєр легко відтворює контент з різних джерел.

Вбудований жорсткий диск. Користувач сам вирішує який обсяг диска повинен бути. Диски бувають найрізноманітніші і можна скачати на них кілька фільмів у розширенні FullHD або сотні (а то й тисячі картин в звичайному форматі). Не кажучи вже про фото і музичні файли. Інтерфейс USB. Як добре, що сучасні плеєри в більшості своїй мають порти USB до яких підключається флешка, а вже з неї відтворюється контент.
Слот для карти пам'яті. Наявність порту для карти - справжня панацея для сучасних користувачів, які звикли зберігати більшість мультимедійного контенту на цих компактних пристроях. Картку пам'яті можна підключити як через вбудований кардрідер, так і через зовнішній накопичувач.
Фотоапарат. Як вже було зазначено, сучасні медіаплеєри оснащені портами USB і це означає можливість підключення фотоапарата з подальшим відтворенням контенту з нього прямо на екран телевізора.
Мережеве з'єднання (дротове або бездротове). Мережеве з'єднання медіаплеєра з ПК дозволяє легко відтворювати файли з комп'ютера, смартфона або планшета. Простіше кажучи, весь контент з ПК доступний в телевізорі через медіаплеєр. Бездротове з'єднання тягне за собою ще один шлях до перегляду інформації - соціальні мережі та інші web-сервіси.

Список веб-сервісів, доступних до перегляду через медіаплеєр постійно оновлюється і поповнюється. Плеєр дозволяє дивитися дані про прогноз погоди, новини, грати у відеоігри, переглядати соціальні мережі та електронну пошту. Загалом, все те, що дозволяє робити комп'ютер, але тільки на екрані телевізора.

Просунуті медіаплеєри дозволяють скачувати кіно з інтернету без попереднього скачування їх на ПК або планшет. Та й взагалі, апарат істотно розширює можливості телевізора і змінює уявлення про ТВ-приставках як таких.
Купити медіаплеєр в інтернет-магазині ЖЖУК сьогодні не складе жодних труднощів. На вибір представлені безліч моделей - від бюджетних приставок до преміальних плеєрів. Але перш, ніж робити свій вибір, варто дізнатися на що звертати увагу при покупці ... Але це вже зовсім інша історія.