Док-станція - великі можливості в одному пристрої

Док-станція - великі можливості в одному пристрої

Вже давно минули ті часи, коли смартфон або планшет були чимось унікальним і незвичайним. На сьогоднішній день цифрова техніка дозволяє завжди мати потрібні дані під рукою. На жаль, гаджети не завжди можуть бути зручними у використанні - то динамік на телефоні дуже слабкий, то грати на планшеті незручно. Ось і доводиться відкладати улюблені розваги до кращих часів. Або ж можна придбати в інтернет-магазині ЖЖУК док-станцію.
Док-станція являє собою пристрій, який за допомогою спеціального роз'єму або бездротового з'єднання, підключається до смартфону, планшету або MP3-плеєра. Така взаємодія дозволяє пристроям працювати як одне ціле, і розширює можливості управління гаджетом.
Док-станція для планшета або смартфона може бути у вигляді клавіатури, а може бути і набагато більш складною. Яким властивостям цього аксесуара віддавати перевагу залежить від того, як ви плануєте використовувати свій гаджет в тандемі з док-станцією. В інтернет-магазині ЖЖУК запропоновано великий вибір цих пристроїв, і підібравши один з них, ви значно полегшите робочий процес на своєму гаджеті, відкриєте нові можливості звичних ігор, будете насолоджуватись якісним звуком або усім цим разом.
Що стосується більш складних док-станцій, то всі вони відрізняються одна від одної своєю функціональністю. Наприклад, для плеєрів і смартфонів великою популярністю користуються станції з вбудованими динаміками, які забезпечують якісний звук. Для тих же смартфонів і планшетів, існують док-станції з клавіатурою, тачпадом, портами USB і додатковою акумуляторною батареєю. Простіше кажучи, такий пристрій за мить перетворює гаджет на ноутбук. Користь подібної док-станції не тільки у спрощенні роботи з гаджетом, але і в тому, що додатковий акумулятор дозволяє збільшити час роботи гаджета без підзарядки.
Крім того, існують док-станції для конкретних моделей гаджетів або для пристроїв одного конкретного виробника. В інтернет-магазині ЖЖУК ви підберете собі док-станцію для Apple, Sony, Samsung та інших відомих брендів. Також популярністю користуються док-станції для ігор (наприклад, станція для IPhone для гри Angry Birds).
Крім класичних варіантів, є док-станції для автомобілів. Ці пристрої дозволяють використовувати гаджет під час їзди на машині. Установка такої станції може вимагати додаткового програмного забезпечення, зате це дозволить користуватися гаджетом в режимі Hands-free («вільні руки»), що не тільки комфортніше, але й безпечніше. Живлення акумулятора відбувається за допомогою перехідника, який можна підключити до прикурювача, а сам гаджет розташовується на спеціальній підставці. Підключивши девайс до автомобільної док-станції, його можна використовувати в якості GPS-навігатора.


5 причин чому варто придбати док-станцію


1. Наявність додаткового акумулятора, збільшує час віддаленої роботи гаджета
2. Зручна клавіатура для більш швидкого набору тексту, надійна фіксація смартфона або планшета, що створює видимість ноутбука.
3. Наявність додаткових роз'ємів USB для швидкого зв'язку гаджета, приміром, з флешкою, фотоапаратом, електронною книгою.
4. Зручність перенесення. Як би там не було, док-станція набагато краще захистить екран планшета від поломки, ніж навіть самий міцний чохол.
5. Часто в док-станціях є кардрідер для карт пам'яті і HDMI - кабель для зв'язку пристроїв з телевізором.


Одним словом описати, що ж таке док-станція неможливо. Цей девайс поєднує в собі безліч функцій інших корисних пристроїв, покликаних полегшити процес використання гаджета. Так що, перш ніж зважитися на покупку док-станції для планшета або смартфона, ознайомтеся з асортиментом в інтернет-магазині ЖЖУК і виберіть пристрій з тими функціями, які потрібні саме для вашого гаджету.