Екотестери. Будьте здорові

Екотестери. Будьте здорові

Прилад екотестер знайомий небагатьом. І дарма, подібний апарат здатний визначити якість їжі та оточуючих нас речей.

 

Призначення екотестера

 

Екотестер - гаджет, здатний визначити рівень радіації, включаючи в себе гамма і бета випромінювання. Дозиметр також вимірює рівень вмісту нітратів в їжі. Інформація в екотестері відображається на кольоровому екрані, на якому відображається діапазон вимірювань. Компактність і автономність приладу дозволить користуватися ним в побутових умовах. Екотестер - апарат «2 в одному» і тепер не доведеться носити з собою 2 прилади.

Купити екотестер можна недорого, та й можливості його великі. Це універсальний прилад для людей, який стежать за здоров'я і хочуть їсти корисну їжу, дихати чистим повітрям і не боятися радіоактивного випромінювання.

Як дозиметр, прилад корисний для:

 

  • - будівельників
  • - працівників нерухомості
  • - торговців антикваріатом
  • - ювелірів

 

і тих, хто за родом діяльності стикається іонізованим випромінюванням.

 

У медицині екотестери активно використовують. Пацієнти потребують корисної їжі без нітратів та інших шкідливих речовин. Екотестер популярні і в органах контролю за продуктами харчування.

 

Оцінка радіоактивного фону екотестером

 

Величина радіоактивного фону і рентгенівського випромінювання. Апарат оснащений дозиметром з лічильником Гейгера. Це забезпечить точність і швидкість вимірювань.

Результати тестування відображаються на екрані. Користувачі Екотестер виставляють пороговий рівень і при його перевищенні, апарат видасть сигнал небезпеки. На думку експертів, екотестер дозиметр покаже точний результат після 5-ти вимірів поспіль.

 

Функція нітратоміра

 

Купити екотестер варто хоча б тому, що прилад вимірює рівень нітратів в продуктах. Овоч проколюють зондом, розміщеним знизу апарату. Пам'ять екотестера зберігає допустимі показники нітратів для різних продуктів. Прилад порівнює отримані дані з тими, що у нього в пам'яті, оцінює рівень небезпеки і виводить результат на екран. Екотестер може налаштовуватися на кожен продукт окремо.

Екотестер створюють в простому і ергономічному дизайн. Розміри корпусу приблизно такі, як у мобільного телефону. Працює прилад від акумуляторної батареї.