Кабель синхронізації як засіб зв'язку гаджета з комп'ютером

Кабель синхронізації як засіб зв'язку гаджета з комп'ютером

Сучасні мобільні телефони давно вже перетворилися на кишенькові комп'ютери. Щодня ми слухаємо музику, робимо фото, знімаємо відео і спілкуємося з друзями в соціальних мережах і все це ми робимо за допомогою одного пристрою - смартфону або планшету. Тим не менше, більшість файлів ми стараємось зберігати на комп'ютері та для перенесення даних з мобільного пристрою на ПК використовується кабель синхронізації або data-кабель.
Кабель синхронізації в інтернет-магазині ЖЖУК являє собою шнур, за допомогою якого можна синхронізувати гаджет з комп'ютером.
Кабель забезпечує можливість зарядки портативного гаджета через USB-порт ПК, ноутбука або мережевого зарядного пристрою.
Але головне його завдання - швидка передача даних з телефону на комп'ютер і навпаки, при чому, абсолютно неважливо, який це тип даних: фотографії, музика, відео, ігри або документи. Крім того, синхронізувавши телефон з персональним комп'ютером, ви отримаєте можливість керувати своїм гаджетом з екрану ПК. Правда, для цього знадобиться завантажити на комп'ютер спеціальну програму, наприклад PC Studio для смартфонів Samsung, Zune для Windows Phone або iPhone PC Suite для Apple. А якщо телефон підтримує цю функцію, то, з'єднавши, смартфон з комп'ютером, можна використовувати його як модем і виходити в інтернет через GPRS. Ще однією функцією, яку може виконувати кабель синхронізації стала можливість заміни прошивки пристрою.
Більшість кабелів синхронізації універсальні. Вони підходять для більшості моделей і марок телефонів, наприклад, Samsung, LG, HTC, Nokia. Хоча є моделі, до яких потрібен особливий шнур (приклад - Apple). Кабелі для iPhone, iPod або iPad не тільки заряджають ваш девайс, але і відкривають доступ до різних програм, таких як iTunes,iPhoto, iMovie і іншим. До речі, для продукції цієї компанії вже випускають кабелі Lightning з двостороннім USB-коннектором, і тепер не потрібно думати про те, якою стороною підключати пристрій до комп'ютера.
Крім того, data-кабель з роз'ємом MicroUSB в більшості випадків сумісний з такими пристроями, як фотоапарати, плеєри, відеокамери та іншими. В інтернет-магазині ЖЖУК кожен може підібрати для себе data-кабелі для будь-якого пристрою. Ми пропонуємо шнури різних виробників і різної цінової категорії.
Є три типи кабелів синхронізації:
- COM-COM
- COM-USB
- USB-USB
Дата-кабелі з інтерфейсом COM являють собою найпростіший варіант кабелів синхронізації - шнур, що зв'язує гаджет з СОМ-портом ПК. Для підключення такого кабелю драйвери вам не знадобляться.
Модифікаціями кабелів COM-USB працює завдяки перетворювачу з COM, USB, який представлений у вигляді невеликої коробочки на шнурі або потовщення в самому USB-роз'ємі.
Підключити такий кабель до комп'ютера через USB-порт, після чого ПК побачить нове обладнання і попросить встановити драйвер.
За допомогою USB-кабелю є можливість приєднувати лише ті мобільні телефони або планшети, у яких є вбудований контролер USB. Більшість сучасних гаджетів підключаються до комп'ютера саме через такий шнур. Різниця хіба що у вигляді роз'ємів USB, які представлені в трьох версіях - 1.1, 2.0 і 3.0. І, якщо перша і друга версії сумісні між собою і різниця в швидкості передачі даних, то з третім варіантом це не пройде. USB 3.0 - різновид стандартного Micro USB з високою швидкістю передачі даних. На сьогоднішній день не так вже й багато пристроїв працює з таким роз'ємом, але він стає все більш популярним. Незалежно від того, яка версія роз'єму використовується у вашому гаджеті, в результаті ПК побачить гаджет як знімний диск.
Нові портативні пристрої, які з'являються на ринку, все частіше вимагають кабелів з новими роз'ємами, з більшою потужністю і швидкістю. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує різні кабелі синхронізації, від різних виробників, які володіють високою надійністю і довговічністю.