Які бувають акумулятори для мобільних телефонів

Які бувають акумулятори для мобільних телефонів

Всім вже давно відомо, що сучасні гаджети активно використовуються не тільки для дзвінків і смс-повідомлень, але і для прослуховування музики, перегляду відео, серфінгу в інтернеті. Крім того, багато користувачів щодня роблять безліч фото. Всі ці дії призводять до того, що заряду батареї вистачає максимум на день. Як результат - акумулятор смартфона від постійних заряджань приходить в непридатність і може знадобитися його заміна.
Акумулятор для мобільного телефону - це багаторазовий елемент живлення, що дозволяє гаджету автономно працювати протягом тривалого часу. Головною властивістю акумулятора стала його здатність накопичувати й віддавати електроенергію. Кожна батарея має певну ємність, яка розраховується мА/ч і записується на самій батареї. Це число означає кількість енергії, яка накопичується і чим вище його значення, тим більшу тривалість роботи мобільного телефону забезпечить акумулятор.
Самим першим на ринку з'явився акумулятор NiCd. Такі батареї відрізняються налагодженою технологією і надійною роботою, які й забезпечили їм масовість і популярність. Ці акумулятори працюють у складних умовах, навіть при низьких температурах. Крім того, батарея типу NiCd витримує більше 1000 циклів заряду/розряду, що є більш ніж хорошим показником. На відміну від інших типів акумуляторних батарей періодично вимагає повної розрядки для збереження своїх експлуатаційних властивостей і це можна вважати одним з небагатьох його недоліків.
Другий тип акумуляторної батареї NiMH з'явився вже після NiCd акумуляторів. Хоч батареї і отримали широке поширення, вони отримали на додачу скорочений термін служби. При цьому акумулятори NiMH мають збільшену ємність на 30%, на відміну від першого типу, крім того, розробники значно знизили токсичність таких батарей. До речі, NiMH вважаються екологічно чистими.
Найбільш часто в мобільних телефонах і інших гаджетах використовуються літій-іонні батареї. Акумулятор Li-ion в інтернет-магазині ЖЖУК відрізняються щільністю електричної енергії, що дозволяє їм володіти великою ємністю при невеликих габаритах. Також ці батареї можуть похвалитися низьким показником саморозряду. Ємність таких акумуляторів погіршується приблизно через 2 роки після початку експлуатації.
Самим новим видом акумуляторних батарей для мобільних телефонів стали Li-Pol акумулятори. Їх ємність приблизно така ж, як і в акумуляторних батареях Li-ion, однак літій-полімерні батареї можуть виготовлятися у будь-якій формі, наприклад, трапеції, яка звичайним акумуляторам недоступна.
Акумуляторні батареї в інтернет-магазині ЖЖУК продаються вже в зарядженому стані. Виробники залишають приблизно 80% заряду, і це дозволяє поставити батарею в телефон і відразу ж почати користуватися нею.
Купити акумулятори для мобільних телефонів виробництва більшості відомих брендів, серед яких Samsung, Nokia, Lenovo та інших ви можете в інтернет-магазині ЖЖУК в будь-який час доби. Вся продукція має гарантію і ви можете бути впевнені в її надійності та якості.