Карти пам'яті - великі можливості в маленькому корпусі

Карти пам'яті - великі можливості в маленькому корпусіДля власників техніки, яка не може похвалитися великим об'ємом внутрішньої пам'яті, а важливу інформацію потрібно завжди мати під рукою, кращою альтернативою флешці стане карта пам'яті.
Карта пам'яті представляє собою компактний пристрій для зберігання цифрової інформації, будь то фото, відео, аудіо або інші типи файлів. З такою картою ви легко збільшите об'єм пам'яті свого телефону або планшету.
Сучасний ринок пропонує широкий асортимент карт пам'яті. Їх обсяг може бути різним, і в інтернет-магазині ЖЖУК ви знайдете пристрої об'ємом від 2 Гб до 128 Гб. При цьому карта пам'яті має мініатюрний розмір і легко поміщається в мобільному телефоні або планшеті. Крім того, карти відрізняються дуже високою швидкістю читання і запису даних, і гарантовано дозволяють робити мільйон перезаписів. Пристрій також відрізняється механічною надійністю і витримує мінімум 10 тисяч підключень.
Карта пам'яті підходить для багатьох мобільних телефонів, планшетів, фотоапаратів, комунікаторів, комп'ютерів та інших пристроїв. Такий маленький пристрій легко справляється зі складними завданнями і дозволяє вам зберігати великі обсяги інформації незалежно від її типу. Типів карт пам'яті існує досить багато. Деякі масово використовуються, а деякі досить рідкісні та призначені для конкретних моделей пристроїв.
Існує кілька найпоширеніших типів карт пам'яті. Вони мають суттєві відмінності між собою і підходять до тих чи інших пристроїв.
Compact Flash/CompactFlash Type II - це карти з оптимальним співвідношенням ціни та обсягу. В основному картки цього типу використовуються в фото-і відеокамерах, а також підходять для сучасних телевізорів.
Secure Digital - карта пам'яті з високою швидкістю запису, високим рівнем захисту інформації і низьким енергоспоживанням. Карта відрізняється механічною міцністю і має розміри 32х24х2,1 мм.
Secure Digital High Capacity (SDHC ) - карта пам'яті з об'ємом понад 4 Гб, яка підходить тільки до пристроїв, сумісних з форматом SDHC. Причина цього в тому, що у форматі карт SD використовується побайтова адресація, а SDHC - посекторна. Моделі пристроїв, створені після 2008 року, в більшості своїй підтримують цей формат.
Secure Digital Extreme Capacity (SDXC) - різновид карт пам'яті (SD) із збільшеним об'ємом і швидкістю передачі даних. Через використання файлової системи еxFAT, карти цього формату несумісні з гаджетами, які приймають тільки SD-формат. Так що при покупці даного типу карти, зверніть увагу на логотип SDXC на своєму пристрої.
MicroSD, TransFlash - карти, які найбільш часто використовують в мобільних телефонах. Компактний розмір карти microSD (11х15х1 мм) дозволяє з комфортом використовувати її. Зазвичай, такі карти пам'яті продаються з перехідниками, що дозволяють завантажувати інформацію на них через кардрідер.
Карта пам'яті MicroSDHC - це компактна карта формату Secure Digital High Capacity, що працює за тим же принципом, що і повнорозмірна модель.
MicroSD for Premium Sound - новинка серед карт пам'яті від компанії Sony. Пристрій призначений як для збереження потрібної інформації, так і для поліпшення якості звуку. Карта створена з використанням спеціальних матеріалів, які дозволяють зменшити електричні шуми під час читання даних, що дозволяє поліпшити якість переданого звуку. MicroSD for Premium Sound має обсяг 64 Гб і володіє швидкістю передачі даних Class 10.
Карти пам'яті формату MicroSD і інших форматів ви підберете для свого телефону в інтернет-магазині ЖЖУК. Всі карти виготовлені згідно технічних вимог і мають гарантію високої надійності.
Клас швидкості означає мінімальну швидкість передачі даних при тестуванні їх у складних умовах. Класи карт відіграє важливу роль, наприклад, при зйомці відео при постійному потоці збереження даних, хоча від формату і розширення відео теж багато залежить. Це ж стосується цифрових зображень, які знімають на поліпшені камери, яким теж потрібна швидка передача даних, а висока швидкість карти покращує їх продуктивність. Крім того, чим вищий клас швидкості карти пам'яті, тим швидше відбувається передача даних з карти на комп'ютер.
В залежності від стандарту і виробника карт, вони можуть відрізнятися швидкістю своєї роботи. На сьогоднішній день є 5 основних класів (class) швидкості роботи карт:
- Class 2 зі швидкістю передачі даних 2 Мб/с
- Class 4, швидкість у якому 4 Мб/с
- Class 6, що передає дані на швидкості 6 Мб/с
- Class 8 і 8 Мб/с відповідно
- Class 10 з швидкістю передачі даних 10 Мб/с
Клас карти пам'яті - один з найважливіших параметрів пристрою. Так що якщо ви працюєте з великими обсягами інформації, знімаєте відео та фото високої якості з подальшою передачею файлів на комп'ютер, вибирайте карту з максимальним класом - Class 10. Стандарт, об'єм і швидкісні характеристики карт, зазначені на пристрої та на його упаковці.
Завдяки картам пам'яті ви прив'яжете потрібну інформацію до своїх гаджетів, завжди маючи під рукою музику, фотографії, відео. Пристрій займає дуже мало місця і не споживає багато енергії.
Карти пам'яті можна придбати в одному з безлічі магазинів комп'ютерної техніки та аксесуарів, а можна оформити замовлення прямо з дому в інтернет-магазині ЖЖУК. Ми пропонуємо вам повний каталог, в якому представлено безліч карт пам'яті різного обсягу, типу і виробників. Скориставшись зручним пошуком і спеціальним фільтром, що ви підберете для себе оптимальний варіант і отримаєте свою карту в найкоротші терміни.