Несемо майбутнє в маси! Зустрічайте, гіроборд!

Несемо майбутнє в маси! Зустрічайте, гіроборд!

Час не стоїть на місці і здається, біжить він дуже скоро... Транспортні засоби постійно змінюються, модифікуються. Мова не про автомобілі, а про всілякі скутери, велосипеди і, звичайно ж, гіроборди. 

Ви вже чули про гіроборд – новий транспортний засіб, що працює на акумуляторі. Гаджет управляється і балансує за рахунок положення тіла і люди бажають стати власниками цього дива. Але мало хто знайомий з міні сігвеєм наживо, тому ми приділимо цьому транспорту час і подивимося, що ж ховається за яскравою оболонкою. 

Вперше ми бачили схожий засіб пересування в культовому фільмі «Назад в майбутнє 2». Головні герої розсікали по вулицях на літаючому скейтборді і, звичайно ж, глядачі хотіли й собі таке чудо техніки. 

В перші роки після виходу фільму на екран дива не сталося, зате винахідники отримали свіжу ідею для розробок і не зупиняються досі. Поки літаючий скейт проходить тести і удосконалення, ринок поступово завойовує інший цікавий гаджет – гіроборд. 

 

Як керувати гіробордом

 

Гіроборд або міні-сігвей –новий транспортний засіб, «зовнішністю» нагадує сігвей. Головна різниця між ними в тому, що гіроборд менший в розмірах і без керма. Конструкція гіроборда – двоколісна плоска платформа. Колеса безкамерні з 2-ма вбудованими електромоторами. Кожен електромотор управляється спеціальною програмою. Ця програма реагує на гіроскопічні датчики, ці ж датчики відповідають за стабілізацію платформи. Рама зроблена з міцного металу, і з'єднана надійним поворотним механізмом. 

Міні-сігвей зроблений у вигляді дошки, начиненої електронікою і оснащеної двома колесами. Ці колеса здатні витримати 100-120 кілограм ваги. Смартвей – екологічний, компактний (10-12 кг) і маневрений вид транспорту. Гіроборд працює за рахунок динамічного балансування і електромотора.  Заряду акумулятора вистачає на 1,5-2 години постійної їзди. Користуватися гіробордом можна навіть взимку, адже електроніка витримує температуру до -15 градусів! Моделі оснащені світлодіодною підсвіткою, щоб з комфортом кататися в темний час доби. 

Матеріали і колеса – це звичайно плюс. Але головний успіх в управлінні залежить, хто управляє гаджетом - ви. Смартвей здатний рухатися вперед-назад, робити повороти.

Переваги гіроскутера в інтернет-магазині ЖЖУК в порівнянні з іншими видами транспорту:

 

  • 1. легкість в управлінні
  • 2. екологічність
  • 3. компактність
  • 4. безпека
  • 5. швидкість

 

Гіроборд, ціна на який доступна, простий і зручний в управлінні. Правда, новачкам треба запастися терпінням і захистом (шолом, наколінники). Варто пам'ятати, що управління транспортом інше. Для того, щоб зрушити з місця, стаєте обома ногами на гіроскутер, згинаєте ноги в колінах і переносите вагу на носки.

Для повороту переносите вагу на одну ногу. Щоб повернути вправо, навантаження на ліву ногу, для повороту ліворуч – праворуч відповідно. У теорії це звучить нескладно, на практиці зробити таке складніше. 

 

Навіщо потрібен гироскутер? 

  

Купити гіроборд в інтернет-магазині ЖЖУК легко, а от де використовувати цей гаджет? 

Обмежень для використання міні-сігвеїв немає. Гаджет їздить на асфальті, на ґрунтовій дорозі, траві і навіть на паркеті. Бізнесмени, рекламщики і офісні працівники з задоволенням користуються гіробордами. Актуальний цей транспорт в умовах open space. 

Гіроборд отримав позитивні відгуки не в останню чергу тому, що з нього вийде корисний подарунок. Уявляєте реакцію близьких, коли вони розкриють упаковку? Воно того варте! 

За рахунок своєї рухливості міні-сігвей стане знахідкою для людей, які звикли жити в русі. За допомогою гаджета можна здійснювати складні трюки - їзда по похилій поверхні або розворот на 360 градусів. 

  

Як їздити?

  

Перш, ніж стати на гіроборд, потрібно переконатися, що транспорт заряджений і включений. Коли загориться зелена кнопка, можна сміливо приступати до їзди, не забувши попередньо активувати автоматичне балансування. Балансування включається, якщо злегка нахиляти гаджет в сторони ногою. Краще розгорнути міні сігвей на 180 градусів. 

Для стійкого положення в горизонтальній площині тягар переноситься на 1 ногу, тіло тримається прямо. Потім на раму ставиться друга нога. Коли правильне положення прийнято, потрібно злегка зігнути ноги в колінах, нахилитися вперед для того, щоб відчути рух. Для протилежних дій: зупинки або зниження швидкості, варто нахилитися трохи назад. 

Ця інструкція допоможе навчитись керувати гіробордом в стислі терміни. Вистачить 15 хвилин, навіть якщо у вас немає досвіду. 

 

Поради з використання

 

А для того, щоб управління гіробордом принесло задоволення, варто дізнатися правила використання гаджета. 

  • 1. Для розвороту нахиляйте ту ногу, в яку сторону поворот. 
  • 2. Для зупинки варто відвести корпус назад. Не потрібно робити це занадто сильно і різко затримувати корпус в такому положенні надовго. Це загрожує падінням. Коли швидкість міні сігвея стане мінімальною, приберіть по черзі ноги з пристрою. 
  • 3. Коли гаджет досягне швидкості 10-12 км/год, тіло саме злегка схиляється тому. Лякатися не варто. Такі дії продумані розробниками для безпеки водія. 
  • 4. Кожен гіроборд оснащений таймером, який залишає апарат включеним 5-6 хвилин. Так що якщо після зупинки ви бажаєте незабаром продовжити рух – ця функція до речі. 

 

Гіроборд – цікавий гаджет для людини. З ним їздять на далекі відстані. На жаль, на Україні гіроборди поки не набули популярності. Інтернет-магазин ЖЖУК допоможе це виправити!

 

І наостанок. Для того, щоб гіроборд працював, за ним потрібно ретельно доглядати, берегти і дотримуватися інструкцій виробників. Ну і, купувати у перевірених продавців, таких як інтернет-магазин ЖЖУК.